Bursa Feribot Iskelesi Nerede?

Mudanya ilçesine bağlıdır. Bursa Feribot İskelesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bursa Feribot İskelesi posta kodu 16950. Bursa Feribot İskelesi GPS koordinatları 40° 21´ 21.9528′ ve 28° 55´ 49.5516′.

Bursa feribot nerede indiriyor?

İDO Bursa İskelesi Nerede? İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor.

Bursa feribot hangi ilçede?

istanbul bursa 75 dk sloganıyla karşımıza çıkan seferler istanbul’dan bursa mudanya ilçesi güzelyalı (burgaz) arası yapılacak olan seferlerdir. mudanya bursa merkez ilçeler arasına dahil olduğu için direk bursa diye bahsi geçmektedir.

Istanbul Bursa feribot nereden kalkıyor?

Bursa – Yenikapı Feribot Seferleri Hakkında

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Bursa Idodan merkeze nasıl gidilir?

Bursa’daki Güzelyalı İDO İskelesi’nde indiğinizde Bursa merkeze gitmek için otobüs ya da 10 dakika bir kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

BUDO Bursa nereden kalkıyor?

BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

İstanbul Bursa feribot ne kadar sürer?

Bursa İstanbul arası İDO seferleri hızlı feribot ile 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Feribotta nerede oturmalı?

En ideal taraf arka ve orta koltuklardır.

Bursa’ya feribot ile nasıl gidilir?

İDO ve BUDO’nun gerçekleştirdiği seferler ile birlikte İstanbul’dan Bursa’ya gelebilmek mümkündür. İDO seferleri ile Kadıköy ve Yenikapı’dan Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidebilmek mümkündür. Biletler ortalama olarak 50 TL’lik bir fiyata sahiptir ve yolculuğunuz da 1 saat 45 dakika sonrasında Güzelyalı’da sonlanır.

See also:  Izmir Adliyesi Ne Zaman Yapıldı?

Kadıköy Bursa feribotu nereden kalkıyor?

İDO Kadıköy İskelesi, konum olarak Caferağa mahallesinde yer alıyor. Ancak tarif etmek için ise genellikle tarihi balon kullanılmaktadır. Kadıköy’ün eski simgelerinden olan balonun yanında bulunan İDO Kadıköy Terminali’ne, merkezi konumu sayesinde rahatça ulaşılabilir.

İstanbul Bursa arası feribot var mı?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

Bursa İstanbul arası arabalı feribot nereden kalkıyor?

BUDO’nun düzenlediği Bursa – İstanbul deniz otobüsü seferleri, Büyükçekmece ve Eminönü/Sirkeci iskelelerinden yapılmaktadır. 1 saat 50 dakika süren yolculuğun varış noktası Mudanya Deniz Otobüsü İskelesi’dir.

Yenikapı Bursa feribot kaç para?

Araç içi yolcu fiyatları da sabit bir fiyat belirlendi. Yenikapı – Bursa araç geçişi 69 TL araç içi yolcu 15 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Siz de bu indirimlerden yararlanmak için yenikapı ido bileti sayfamızdan seferleri sorgulayabilirsiniz.

Bursa merkezden feribota nasıl gidilir?

BUDO Deniz Otobüsleri:

BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından F3 Numaralı otobüsleri ya da özel minibüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

Mudanyadan şehir merkezine nasıl gidilir?

Mudanya’ya havayolunu tercih ederek giden ve Bursa Yenişehir Havalimanı’nda inen yolcular, aynı zamanda Bursa İl Merkezi’ne giden otobüs ve minibüsleri tercih edebilirler. İl merkezinden Mudanya’ya giden otobüs ve minibüsleri tercih ederek 30 – 40 dakika içerisinde ilçe merkezine inebilirsiniz.

Mudanya dolmuşları nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector