Bursa Emek Nereye Bağlı?

Emek Bursa ilinde yer almakta olup, Emek Osmangazi ilçesine bağlıdır. Emek haritası konumu ise 40° 12′ 25.1892” Kuzey ve 29° 4′ 11.1216” Doğu gps koordinatlarıdır. Emek bağlı olduğu Osmangazi ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır. Emek semtinin Bursa şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 2 kilometredir.

Emek ilçesi nereye bağlı?

Emek, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Bursa Osmangazi nereye yakın?

Bursa’nın üç merkez ilçesinden biri olan Osmangazi ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Gemlik, doğusunda Gürsu, Yıldırım ve Kestel, güneyinde Keles ve Orhaneli, batısında da Nilüfer ve Mudanya ilçeleriyle komşudur.

Bursa Adnan Menderes Mahallesi nerede?

Adnanmenderes Mahallesi Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Adnanmenderes Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Emek semtinde bulunan Adnanmenderes Mahallesi Osmangazi ilçesine bağlıdır.Adnanmenderes Mahallesi haritası konumu ise 40° 15′ 30.8016” Kuzey ve 28° 57′ 20.5128” Doğu gps koordinatlarıdır.

Bursa Emek te hava durumu nasıl?

Emek kentine ait bugün beklenen +22+29 °C°F, +72+84 °C°F, hafif yağmur, sis, hafif rüzgar. Yarın: +21+24 °C°F, +70+75 °C°F, ılımlı yağmur, sis, latif rüzgar.

Ankara Yeni Mahalle hangi ilçeye bağlı?

Yenimahalle Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Yenimahalle Merkez semtinde bulunan Yenimahalle Mahallesi Yenimahalle ilçesine bağlıdır.Yenimahalle Mahallesi haritası konumu ise 39° 57′ 37.6596” Kuzey ve 32° 42′ 3.6540” Doğu gps koordinatlarıdır.

Osmangazi hangi semtte?

Osmangazi, Bursa’nın metropol ilçelerinden en büyüğüdür. Bursa’nın tüm merkez ilçelerinin kesiştiği noktadır.

Osmangazi ilçesi nereye bağlı?

Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusundan alan, Bursa’nın en büyük ve merkez ilçesi Osmangazi, üzerinde yaşayan 3 medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nde yer alan ilçemiz, 862.516 nüfusu ve 71.400 hektar alanıyla ülkemizdeki 56 ilden daha büyüktür.

See also:  Izmir Akvaryum Nerede Giriş Fiyatları?

Bursa Ido’dan Osmangazi’ye Nasıl Gidilir?

İDO seferleri ile birlikte Pendik, Yenikapı ve Kadıköy semtlerinden deniz otobüsü ve feribot seferleri ile birlikte Osmangazi ilçesine ulaşabilmeniz mümkündür. Yalova’ya gerçekleşen seferler ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sonlanırken bu seferin ücretleri 45 – 50 TL civarındadır.

Bursa soğuk olur mu?

Bursa bölgesinde yazlar ılık, kurak ve açık ve kışlar çok soğuk ve parçalı bulutlu. Yıl içerisinde sıcaklık normalde 1°C ila 31°C arasında değişiklik gösterir ve nadiren -4°C altında ve 34°C üzerinde olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector