Bursa Dörtçelik Hastanesi Nerede?

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bursa ili Nilüfer ilçesi Ertuğrul mahallesinde bulunmaktadır. Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi Alma Aşağıdaki haritayı kullanarak Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz.

Bursa Dörtçelik Hastanesi hangi mahallede?

Ertuğrul Mah. durak, Nilüfer içindeki Dörtçelik Çocuk Hastanesi konumuna en yakındır.

Bursa Dörtçelik hastanesine hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Dörtçelik Çocuk Hastanesi yakınından geçiyor: 6/A, 6/E, 92, B/3, B/44-B, B/5.

Metro ile Dörtçelik Hastanesine Nasıl Gidilir?

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesine gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Uludağ Üniversitesi istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Ertuğrul metro istasyonunda indikten sonra yürüme mesafesinde Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesine ulaşabilirsiniz.

Bursa Dörtçelik Hastanesi hangi bölümler var?

Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Çocuk cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Çocuk psikiyatristi, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Pratisyen hekim, Çocuk hematolojisi doktoru, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Aile hekimi, Mikrobiyolog, Çocuk i̇mmünolojisi doktoru, Çocuk nöroloji uzmanı,

Dörtçelik Çoçuk Hastanesi Bursa ne zaman açıldı?

Hayırsever işadamı merhum Mustafa Dörtçelik tarafından 1997 yılında temeli atılan ancak aradan geçen uzun zamana rağmen tamamlanması adeta yılan hikayesine dönen Dörtçelik Çocuk Hastanesi, 12.04.2004 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredildi.

Bursa Dörtçelik Hastanesi kaç yataklı?

İşte bu özelliklere sahip hastane merhum iş adamı hayırsever Mustafa Dörtçelik’in önderliğin de başlanarak, bugün Bursamız’ın hizmetine sunuldu. 60 poliklinik oda sayısı bulunan hastanemizde şimdilik 32 polikliniğimiz hizmet verecek. 4 ameliyathane ve 250 yatak bulunan hastanemizde 24 yoğun bakım yatağı ile 22 kuvöz

Yüksek ihtisas Hastanesi Görükle binası hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası yakınından geçiyor: 14/F, 14/N, 95, 95/B, B/36-C, B/36-M, B/46, H/2.

See also:  Izmir Agora Avm Nerede?

Dörtçelik kim?

(Yugoslavya Taşlıca 1922) Hayırsever işadamı. Ailesi 1925’te Bursa’ya göçtü. Henüz altı yaşında iken babasını kaybetti. İlkokulu bitirdikten sonra ortaokula başladı, ancak ekonomik olanaksızlıklar nedeniyle öğrenimini bırakmak zonında kaldı, aileyi geçindirmek için çalışmaya başladı.

Yaşar bilgi hangi hastanede?

2001 yılından itibaren Dörtçelik Çocuk Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Soner Kumtepe hangi hastanede?

Dr. Soner Kumtepe Özel Doruk Tıp Merkezi bünyesinde çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector