Bursa Dan Erdek’E Nasıl Gidilir?

Eğer özel aracınızla İstanbul’dan Erdek’e gidecekseniz. Direkt olarak Osmangazi Köprüsü’nden İzmir yönüne doğru ilerlemelisiniz. Bursa’yı geçtikten sonra Karacabey sapağından otobandan ayrılıp Çanakkale, Bandırma yönünü takip etmeli ve Bandırma’ya ulaştıktan sonra da Erdek yönüne sapmalısınız.

Bursadan Erdek’e Nasıl Gidilir otobüs?

Bursa – Erdek arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor? Balikesir Vip Turizm, Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm, Efetur, Metro Turizm, Varan Turizm, Sakarya VIB, Balıkesir Uludağ Vip, Ayar Aydın Seyahat, Kale Seyahat Bursa – Erdek arası seferler düzenliyor.

Bursa Erdek arası otobüsle kaç saat?

Bursa – Erdek arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 8 dakika sürmektedir.

Erdeğe vapurla nasıl gidilir?

Erdek’e varabilmek için ilk önce Bandırma’ya ulaşmalısınız. İstanbul Yenikapı’dan, Bandırma’ya hareket eden feribotlarla 1 saat 45 dakika içinde ilçede olabilirsiniz. 22 km olan Bandırma – Erdek arası özel aracınızla veya dolmuşlarla 15 dakika sürüyor.

Erdek’e uçakla nasıl gidilir?

Uçak seferlerini kullanmak isteyenler ilk olarak Ankara’dan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na ulaşmalıdır. 200 – 250 TL aralığında değişen uçak biletleri ile 1 saat içinde bölgeye ulaşım sağlanabilir. Hemen ardından şehir içi otobüs seferleri ile bölgeye ulaşabilirsiniz.

Erdek otobüsle kaç saat?

İstanbul – Erdek arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 19 dakika sürmektedir. İstanbul – Erdek arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İstanbul – Erdek arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Metro Turizm firmalarıdır.

Erdek nasil bir yer?

Erdek, Marmara Bölgesi’nin Marmara Denizi’ne doğru uzanan Kapıdağ Yarımadası’nda ve Erdek Körfezi üzerinde yer alır. Erdek, Türkiye’nin ilk sayfiye alanlarından biridir. Antik kentleri, muhteşem doğası, açık hava müzesi, tertemiz denizi ve yumuşacık kumsalları ile görülmeye değer bölgeler arasında yer alıyor.

See also:  Izmir Marşı Ne Zaman Yazıldı?

Ankara Erdek arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Erdek arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 50 dakika sürmektedir.

Bursa Ayvalık otobüs kaç saat sürer?

Bursa – Ayvalık arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Bursa – Ayvalık arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 14 dakika sürmektedir.

Bandırma Bursa arası otobüsle kaç saat?

Bursa – Bandırma arası toplam 163 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat 30 dakika sürüyor. Bursa – Bandırma arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?

Yenikapıdan Erdeğe nasıl gidilir?

İstanbul’dan Erdek’e Ulaşım

Erdek’e İstanbul’dan ulaşmanın en iyi yollarından biri Yenikapı’dan kalkan ve direkt olarak Erdek’e ulaşan feribot ve deniz otobüsü seferlerini kullanmaktır. Başka bir alternatif ise Bandırma’ya deniz yoluyla varıp oradan 15-20 dakikalık kısa bir yolculuğun ardından Erdek’e ulaşmaktır.

Istanbul Erdek feribot kaç para?

Yenikapı – Bandırma İDO Seferleri. Yenikapı – Bandırma İDO Biletleri Bilet.com’da!
Tarih Feribot Tipi Fiyat
02.06.2022 SB 173 TL
02.06.2022 SB 173 TL
02.06.2022 SB 173 TL

Yenikapı Erdek feribot kaç saat?

İDO Yenikapı Terminali üzerinden seyahat gerçekleştirebileceğiniz 10 farklı güzergahtan birisi olan Yenikapı Bandırma arası yolculuk toplamda ise, 1 saat 45 dakika kadar sürüyor.

Istanbul Erdek nerede?

Erdek, Marmara Bölgesi’nin Güney Marmara Bölümü’nde yer alan Balıkesir’e bağlı bir ilçe. Erdek, Balıkesir’in kuzeyinde, Kapıdağı Yarımadası’nın batı kıyısında, Erdek Körfezi’nin merkezinde konumlanıyor.

Ankara Erdek arasi kac kmdir?

Ankara – Erdek arası yaklaşık olarak 510 km.

Bandırma Erdek ne kadar?

Erdek-Bandırma hattı toplu yolcu taşımacılığında uygulanacak yeni ücret tarifesi; Erdek-Bandırma arası 10 TL, Erdek-Düzler arası (kahvehaneler) 5 lira 50 TL, Erdek-Tatlısu arası (yol ayrımı) 7 lira 50 TL, Düzler-Bandırma arası 7 lira 50 TL, Çeltikçi-Bandırma arası 10 TL ve Erdek-Bandırma arası (öğrenci ile 65 yaş ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector