Bursa Antalya Hangi Yoldan Gidilir?

Bursa’tan Antalya’a giden rota D650’i takip ediyor. Diğer küçük bölümler yol boyunca geçmektedir: D200-06: 57 km. D200: 42 km.

Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Özel araçla İstanbul’dan yola çıkıp Antalya’ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Bursa Antalya arası kaç kilometredir?

Bursa – Antalya arası karayolu ile 543 km’dir.

Bursa Antalya ne kadar benzin yakar?

BURSA İLE ANTALYA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ

Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 30.28 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 44.04 LİTRE yakıt tüketir.

Istanbul Antalya yol güzergahı kaç km?

İstanbul ile Antalya arasındaki mesafe, otoyollarda 692 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 161 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 7 saat ve 57 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk ve Dilovası üzerinden geçer.

İstanbul Antalya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir.

Ankara Antalya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara-Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara-Afyon-Keçiborlu-Burdur-Antalya güzergahını tercih etmeleri.

Bursa Antalya arası kaç saat özel araçla?

Bursa Antalya arasındaki mesafe karayolu ile yaklaşık olarak 549 kilometredir. Bu mesafe ortalama hız olarak yaklaşık 90km/saat ile giden bir araçla tahminen 6 saat sürmektedir. İki şehir arasındaki mesafe bir otobüs ile yaklaşık olarak 7 buçuk saat sürmektedir.

See also:  Okul Raporu Ne Zaman Verilir?

Antalya Bursa arası otobüsle kaç saat sürer?

Bursa – Antalya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Bursa – Antalya arası toplam 546 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 9 saat sürüyor.

500 km yol ne kadar benzin yakar?

Deponuz bittiğinde de sayacınız 500 KM gösteriyor. Burada yakıt hesaplama için yapacağınız şey, tutarı yola bölmek. 200/500= 0.40 TL/KM yani aracınız kilometre başına 40 kuruş yakıyor.

1 litre benzin ile kaç km yol gidilir?

1 litre benzin ile aracınızın kaç kilometre yol gidebileceğini ise ufak bir formül ile hesaplamak mümkün. Yapılan Kilometre / Yakılan Yakıt Miktarı = 1 Litre ile gidilebilecek kilometre yani 100 / 6 = 16,6. Aracınız 1 litre benzin ile 16,6 kilometre yol alacaktır.

800 km kaç tl benzin yakar?

alınan yakıt/gidilen mesafe = ortalama km başına tüketim

Alınan Yakıt Gidilen Mesafe Ortalama Kilometre Başına Tüketim
100 TL 300 km 0.33 TL
200 TL 800 km 0.25 TL
300 TL 900 km 0.33 TL

İstanbul Antalya arası yol kaç saat?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km’lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL-ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

İstanbul Antalya otobüs kaç saat sürüyor?

Antalya – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 47 dakika sürmektedir. Antalya – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul Antalya araba ne kadar yakar?

Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 38.18 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 55.53 LİTRE yakıt tüketir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector