Beylikdüzünden Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı Beylikdüzü ‘ne yaklaşık 40-45 km mesafede. Beylikdüzü ‘nden İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz Beylikdüzü havalimanı taksi ücreti yaklaşık 130-140 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 40-45 dk sürer.

Beylikdüzü den Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı Beylikdüzü’ne yaklaşık 40-45 km mesafede. Beylikdüzü’nden İstanbul Havalimanı’na taksi yle gitmek isterseniz Beylikdüzü havalimanı taksi ücreti yaklaşık 130-140 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 40-45 dk sürer.

Havaist Beylikdüzü ne kadar sürüyor?

YOLCULUK KAÇ DAKİKA? Beylikdüzü MarmaraPark İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 75 dakika (1 saat 15 dakika) sürüyor.

Havaist ücretleri ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

Havaist nakit ödeme var mı?

Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

İstanbul yeni havalimanına nasıl gidebilirim?

İETT Otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

* İETT Belediye Otobüsleri’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 ve H-9 numaralı hatlarını içeren toplam 7 hat ile İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul yeni havalimanı otobüsleri nereden kalkıyor?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan otobüs hatları şu şekilde: Beylikdüzü Tüyap, Otogar, Bakırköy,Beşiktaş, Alibeyköy Cep Otogarı, Kadıköy, Hacıosman, Tepeüstü, Arnavutköy, Kemerburgaz, Sarıyer, Başakşehir, Bahçeşehir, Mahmutbey Metro, Halkalı ve Mecidiyeköy.

Havaist Tüyap İstanbul Havalimanı kaç saat?

Tüyap ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 70 dakikadır.

See also:  Okul Kayıtlarına Nasıl Bakılır?

H 2 kaç dakika sürüyor?

H-2 (İETT)

H-2 otobüs hattının ilk durağı İstanbul Havalimanı Garaj olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. H-2 (İstanbul Havalimanı Garaj‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor. Ek bilgi: H-2 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 47 dakika.

Tüyap yeni havalimanı kaç dakika?

Beylikdüzü TÜYAP İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 60 dakika (1 saat) sürüyor.

Havabüs ücreti nakit mi?

İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değildir. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi buulunmamaktadır. İstanbulkart ile Tam bilet :7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir. Otobüslerde Nakit para geçmemektedir.

HAVAİST her saat var mı?

HAVAİST 24 saat boyunca yaptığı seferlerle yolcuları İstanbul Havalimanı’na ulaştırıyor. İstanbul’un 40 farklı noktasındaki duraklarıyla havalimanı yolcularına hizmet veren HAVAİST, haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz seferlerine devam ediyor.

Havalimanı Otobüsleri kaç TL?

İstanbul Havalimanı Havaist Ücretleri ve Durakları

Hat İsmi Güzergâhı Ücret
İST- 7 Kadıköy – İstanbul Havalimanı 25 TL
İST- 8 Pendik – İstanbul Havalimanı 30 TL
İST-15 Avcılar/Bahçeşehir – İstanbul Havalimanı 16 TL
İST-17 Halkalı İstasyon/ Başakşehir Metrokent – İstanbul Havalimanı 16 TL

HAVAİST kartı nereden alınır?

Havalimanı içerisinde yer alan İGA Pass hizmet ve satış noktalarındansatın alabilirsiniz.

Havabüs akbil geçiyor mu?

HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı geçerli değildir. 6 yaşına kadar olan çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Taksim’den son otobüs 01.00’da, ilk otobüs gece yarısı 03.30’da hareket etmektedir.

HAVAİST nereden geçiyor?

  • Sefer saatleri ana duraktan kalkış saatidir.
  • DURAKLAR : Otogar(Esenler) – Otogaryolu – Hasdal – Göktürk – İstanbul Havalimanı
  • DURAKLAR : Halkalı İstasyon – Halkalı Meydan – Güneşpark Evleri – Atatürk Mahallesi Arenapark – Demirciler Sitesi Mall Of – Başakşehir Metrokent – İstanbul Havalimanı
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Adblock
    detector