Belek’Ten Antalya Otogara Nasıl Gidilir?

Belekten antalyaya nasil gidilir? Cuma antalya otogara gitmemiz gerekiyor. En ucuz ve zahmetsiz nasil gidilir? tosunpasa #1373603 Belekten antalya dolmuşlarına binin,dolmuştan indikten sonra antray’a aktarma yapın otogar durağında inin, zam gelmediyse belek antalya dolmuş 8 lira, antray ise 2.5 lira

Antalya Belek hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor: MK80, ÜA26, VC56, VF66, VS18.

Antalya Belek nasil gidilir?

Yapmanız gereken tek şey, Antalya Terminali’nden yarım saatte bir kalkan şehir içi hatları kullanmak. Minibüsle yaklaşık 1 saat süren bir yolculukla otelinize varabilirsiniz. Otobüs ile yaklaşık 11 saat süren Belek yolculuğunu, hava yolu ile sadece 1 saat 15 dakikaya düşürmek de mümkün.

Antalya Belek arası kaç kilometredir?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Antalya Belek nereye yakın?

Belek, Antalya’nın doğusunda yer alan bir tatil beldesidir. Burası ülkemizin en önemli turizm bölgeleri arasında yer almaktadır. Belek, Serik ilçesine bağlı bir mahalledir. Sahil şeridi yaklaşık 15 km’dir.

Ankara Antalya Belek otobüs kaç saat?

Belek – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 25 dakika sürmektedir. Belek – Ankara arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Antalya Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

Beleğe hangi otobüs gider?

Beleğe hangi otobüs gider? Bu Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor: MK80, VC56, VF01, VF02, VL13A, VS18.

Ankara Belek arası hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan Antalya’ya gidilecekse, en mantıklısı Afyon üzerinden olanıdır. Konya yolu aşırı bozuk asfalt ve çok tehlikeli bir yol, hem dar hem de çok kamyon ve tır var. Ankara-Antalya arası Afyon ve Burdur üzerinden yardırılır.

See also:  Yüzyüze Eğitim Ne Zaman Bitecek?

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Kaleiçi Belek arası kaç km?

Antalya Kaleiçi Belek arası kaç km; Belek Antalya Kaleiçi arası 44 km ve yaklaşık 50 dakika sürer.

Havaalanı ile Belek arası kaç km?

Belek ile havalimanı arası mesafe kaç km? Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek’e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

Antalya Belek denizi kum mu?

Antalya’nın gözde tatil beldelerinden biri olan Belek, keyifli kum plajlara sahip otelleriyle misafirlerini bekliyor. Belek denizi ince kumlu bir yapıya sahip, çok soğuk değil, genellikle sığ, temiz ve özellikle sabahları berrak bir görünüme sahiptir.

Belek hangi bolgede?

Belek, Antalya’nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir.

Belek Side nerede?

Antalya’nın doğusunda, şehre 30 km uzaklıkta bulunan Belek, şehir merkezine 50 dakika mesafededir. Batısında Antalya merkez, doğusunda Side, kuzeyinde Serik, güneyinde ise Akdeniz’le çevrelenmiştir.

Antalya Belek Neyi Meşhur?

Belek’de Gezilecek Yerler

 • Düden Şelalesi. Doğa Harikası Düden Şelalesi.
 • Aspendos Tiyatrosu. Aspendos Tiyatrosu Kalıntıları
 • Perge Antik Kenti. Perge Antik Kent Kalıntıları
 • Zeytintaşı Mağarası Zeytintaş Mağarası Sarkıtları
 • Köprülü Kanyon Milli Parkı
 • Dinler Bahçesi.
 • Kurşunlu Şelalesi Tabiat ve Doğa Parkı
 • Golf Sahaları
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector