Ayvalıktan Izmir Havaalanına Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ayvalık arasında ulaşımın en kolay, ekonomik ve güvenilir yolu havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ayvalık arası yaklaşık 180 km’dir ve yolculuk süresi ortalama 120 dakikadır

Izmir havalimanı Ayvalık Nasıl Gidilir?

Toplam mesafe 150 km. İzmir’den hareket eden tren seferleriyle önce Balıkesir’e oradan otobüsle direkt olarak Ayvalık’a ulaşmak mümkün. Havayolu ile; İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ndan, Balıkesir Havaalanı veya Edremit Havaalanı’na düzenlenen seferlerle Ayvalık’a ulaşmak mümkün.

Izmir Ayvalık hangi yoldan gidilir?

İzmir’den Ayvalık’a Ulaşım

İzmir ile Ayvalık arası yaklaşık olarak 130 km olup özel aracınızla 2 saatten daha kısa bir sürede ulaşabilmek mümkündür. İzmir’den Ayvalık’a gitmek için Karşıyaka’dan, İzmir-Çanakkale yoluna girilir. Menemen, Aliağa, Bergama ve Dikili ilçelerinden geçilerek Ayvalık’a ulaşılır.

Ayvalık izmir arası otobüsle kaç saat sürer?

İzmir – Ayvalık arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 5 dakika sürmektedir. İzmir – Ayvalık arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Izmir’de Ayvalık var mı?

İzmir gibi şahane bir şehirden, sakin ve doğa harikası Ayvalık’a nasıl gidilir sorusuna bir açıklık getirmek gerekirse, İzmir’e 2 saatlik uzaklıkta olan Ayvalık’a ulaşım çoğunlukla karayolu ile sağlanır. Neredeyse tüm büyük kentlerden direk otobüs seferleri de mevcuttur.

Ayvalık hangi havaalanına yakın?

Ayvalık – İzmir Adnan Menderes Havalimanı (İzmir, Türkiye) 121 km mesafededir.

Ayvalık’a nasıl gidilir otobüsle?

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık’a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık’a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Izmirden Balıkesire giderken nerelerden geçilir?

İzmir’den Balıkesir’e Ulaşım

Özel araçlarla bölgeye ulaşım sağlamak isteyenlerin İzmir – Çanakkale ve Çanakkale – Balıkesir yolunu kullanarak ulaşım sağlaması mümkündür. Yaklaşık 2.5 saat süren bu yolculuklar sonunda Balıkesir’e ulaşabilirsiniz.

See also:  Izmir Istiklal Sergisi Nerede?

Istanbul Ayvalık hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan gidecekler için Ayvalık yol tarifi şu şekildedir; öncelikle iki seçenek söz konusudur. Birinci seçenek Osmangazi Köprüsü’nden geçtikten sonra Bursa’ya varacaksınız. Bursa’dan Balıkesir yönüne doğru gittikten sonra Susurluk ve Burhaniye ayrımından sonra Edremit yolunu takip edip Ayvalık’a ulaşabilirsiniz.

Ayvalık nerede izmir?

Ülkemizin batısında yer alan Ayvalık, Balıkesir’e bağlı bir ilçedir. Ege Denizi’ne kıyısı bulunan tatil beldesidir. Balıkesir merkezine uzaklığı 120 km, İzmir’e 130 km’dir. Kuzeyinde Kaz Dağları, doğusunda Madra Dağı yer alır.

Izmir Ayvalık arası kaç saat sürer?

Ayvalık ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 157 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 74 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 1 saat ve 38 dakika zaman alır ve Dikili, Aliağa, Menemen, Evka 6 ve Bayraklı üzerinden geçer.

Izmir Ayvalık otobüs biletleri kaç para?

En Çok Tercih Edilen İzmir – Ayvalık Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İzmir Ayvalık Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Ayar Aydın Seyahat 65 TL 3
Pamukkale Turizm 90 TL 3
Kale Seyahat 59 TL 2
Metro Turizm 70 TL 2

Ayvalık otobüs kaç saat?

İstanbul – Ayvalık arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 51 dakika sürmektedir. İstanbul – Ayvalık arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İstanbul – Ayvalık arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Balıkesir Uludağ Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.

Ayvalık izmir arası kaç para?

En Çok Tercih Edilen Ayvalık – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Ayvalık İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Efetur 65 TL 2 sa 40 dk
Metro Turizm 80 TL 2 sa 40 dk
Pamukkale Turizm 90 TL 2 sa 40 dk
Sakarya VIB 65 TL 2 sa 40 dk
See also:  Izmir Özdere Nasıl Bir Yer?

Ayvalık izmir ne kadar?

En Ucuz Ayvalık – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Güney Akdeniz Seyahat 70,00 TL 2 Saat
Isparta Petrol Turizm 89,00 TL 2 Saat 55 Dakika
Balıkesir Hakser Turizm 94,00 TL 1 Saat 45 Dakika
Balıkesir Uludağ Turizm 95,00 TL 1 Saat 30 Dakika

Ayvalık’a gidilir mi?

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık’a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık’a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector