Apple Eğitim Indirimi Ne Zaman Bitiyor?

Apple ‘ın Eğitim Mağazasından bir apple müzik öğrenci indirimi bile alabilirsiniz. Apple öğrenci indirimi ne zaman bitiyor 2021? Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 16 Temmuz 2021 ‘de başlar ve 11 Ekim 2021 ‘de biter (“Kampanya Dönemi”).
Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 16 Temmuz 2021’de başlar ve 11 Ekim 2021’de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dönemi herhangi bir anda önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir, sonlandırılabilir veya uzatılabilir.

Apple öğrenci indirimi mağazalarda geçerli mi?

Öğrenciler, öğrencilerin ebeveynleri veya bir eğitim kurumunda çalışanlar, Apple Öğrenci İndirimi’ni kullanarak Apple ürünlerini satın alırken tasarruf edebilirler. Bir Mac, MacBook veya iPad satın alınabilir. Apple’ın Eğitim Mağazasından bir apple müzik öğrenci indirimi bile alabilirsiniz.

Apple eğitim indirimi yüzde kaç?

Okulların uygulamaları toplu satın alarak tasarruf sağlamalarına yardımcı olmak için geliştiricilerle birlikte çalıştık. Apple School Manager hesabı açtıktan sonra, 20 adet veya daha fazla uygulama satın almanız koşuluyla çoğu uygulamada geçerli yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Apple Türkiye indirim yapacak mı?

Dolar/TL’nin 17’yi görmesinin ardından bir ayda iki kez zam yapan Apple Türkiye, kurdaki düşüş sonrası yüzde 21-25 aralığında indirim yaptı. Türk lirasının gördüğü tarihi değer kayıplarının ardından bir ayda iki büyük zam yapan Apple Türkiye, kurdaki düşüş sonrası ürünlerine yüzde 21-25 aralığında indirim yaptı.

Apple AirPods kampanyası ne zamana kadar?

AirPods sahibi olun” açıklaması yapılıyor. Bu kampanyadan siparişe göre yapılandırılan modeller dahil olmak üzere eğitim mağazasından iMac, iMac Pro, MacBook Pro ve MacBook Air ile iPad Pro ve iPad Air alanlar yararlanabiliyor. İşte bu kampanya 11 Ekim tarihinde sona eriyor.

Mac öğrenci indirimi ne kadar?

50 TL İNDİRİM!

*Üniversite ve lise öğrencileri kampanyadan yararlanabilir. *İndirim kodu tek kullanımlıktır.

See also:  2022 2022 Okul Ne Zaman Açılıyor?

Apple çalışanlarına ne kadar indirim yapıyor?

Aslında, şirketin piyasaya sürdüğü tüm ürünleri satın alırsanız bir Apple çalışanı olmak karlı: Çalışan fiziksel mağazada satın alırsa% 10. Ürünü internetten satın alırsanız% 15.

iPad Pro 128 mi 256 mı?

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolamak için yeni iPad Pro’nuzu kullanmayı planlıyorsanız, 256 GB depolama sürümünü düşünmek iyi bir fikir olacaktır.

PT Apple güvenilir mi?

son derece güvenilir apple bayiisi. daha doğrusu eğitim çözüm ortağı. referanslarda gördüğüm kadarıyla bütün üniversiteler ürünlerini burdan temin ediyor.

iPad 8 nesil ne kadar?

Yeni iPad (8. nesil) bugünden itibaren apple.com/tr adresinden ABD dahil 25’den fazla ülke ve bölgede Apple Store uygulaması üzerinden sipariş edilebilecek. iPad’in Wi-Fi modeli 3.199 TL başlangıç fiyatıyla ve Wi-Fi + Cellular modeli 4.399 TL başlangıç fiyatıyla 18 Eylül Cuma gününden itibaren gümüş, uzay grisi ve

iPhone indirimleri ne zaman olur?

En Uygun Fiyatlı iPhone ve Mac’ler İçin Mayıs – Ekim Ayları

Ayrıca, Eylül ayında yeni iPhone tanıtıldığında bir önceki iPhone’un fiyatında Apple tarafından indirim yapılır. Örneğin, iPhone 6s modelini Eylül sonu iPhone 7 tanıtıldığında oldukça indirimli alabilirsiniz.

Apple fiyatlar düştü mü?

APPLE DUYURDU!

Apple fiyatlarında indirim yaptı. iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch, AirPods gibi Apple cihazları yaklaşık yüzde 30 oranında indirime girdi.

Apple destek kaça kadar açık?

Dilerseniz sipariş durumunuzu öğrenmek veya siparişinizle ilgili değişiklik yapmak için Pazartesi ila Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da cep telefonunuzdan 0216 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz.

Black Friday de Apple indirime giriyor mu?

Black Friday Apple kampanyası ile performans odaklı iPhone telefonlardaki kampanyaları bulabilirsiniz. 26 Kasım 2021’de başlayacak olan Muhteşem Cuma alışveriş festivalinde yukarıda söz edilen akıllı telefon firmalarının yanı sıra General Mobile ve Alcatel gibi adını duyurmuş markaların da yüksek kaliteye sahip

See also:  uzaktan egitim universite sinavlari nasil olur?

Macbook alınca AirPods Hediye mi?

Apple’ın eğitim mağazasından seçili Mac veya iPad satın alan öğrenciler, ebeveynler, öğretmenler ve diğer eğitim personelleri, hediye 2.jenerasyon AirPods’a sahip olacak.

Apple’ın eğitime özel fiyatları nelerdir?

-‘Apple’ın eğitime özel fiyatları sayesinde üniversite öğrencileri, üniversite öğrencisi için alışveriş yapan ebeveynler, üniversitede ve evde eğitim veren öğretim üyeleri ve tüm eğitim kurumu çalışanları Mac bilgisayarlarını, Apple yazılımlarını ve belli aksesuarları özel fiyatlarla alabilirler.

Peki, Apple’ın eğitime özel fiyatları nelerdir?

‘Apple’ın eğitime özel fiyatları sayesinde üniversite öğrencileri, üniversite öğrencisi için alışveriş yapan ebeveynler, üniversitede ve evde eğitim veren öğretim üyeleri ve tüm eğitim kurumu çalışanları Mac bilgisayarlarını, Apple yazılımlarını ve belli aksesuarları özel fiyatlarla alabilirler.’

Apple Türkiye’de ilk online mağazasını açtı?

Bildiğiniz gibi Apple Türkiye’de resmi mağazasını 1 Kasım 2013’te online mağaza olarak açtı. Ardından belirli bazı ürünlere eğitim indirimi uyguladı. (Bakın özellikle belirli bazı diyorum.) Apple’dan da kaynaklanan bir meseleyle ilgili bir karmaşıklık söz konusunu oldu bu konuda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector