Antalya Şoförler Odası Seçimini Kim Kazandı?

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını Niyazi Özçelik kazandı. Antalya’da 5 bin üyesi bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın seçimli olağanüstü genel kurulu, Kepez Turgut Özal Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Antalya Şoförler Odası Başkanı kim?

Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) – ANTALYA’da, ‘rüşvet’ ve ‘yolsuzluk’ iddiasıyla yargılanan Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ile Hasan Uysal ve Gürhan Aydın, 5’er yıl, Volkan Doğan ve İsmail Demir 4’er yıl 2’şer ay hapse mahkum edildi. Diğer 14 sanık ise beraat etti.

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı kim?

Antalya’da rüşvet alarak ve vererek haksız kazanç elde ettiği iddia edilen aralarında Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan’ın da bulunduğu 5 kişinin yargılandığı davada karar duruşması görüldü.

Alanya Şoförler Odası seçimi ne zaman?

Alanya Şoförler, Nakliyeciler, Otomobilciler Esnaf Odası’nın seçim tarihi belli oldu. Alanya’daki şoför esnafı, 11 Mart Cuma günü 09.30’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda sandık başına gidecek. Çoğunluk sağlanamaması durumunda genel kurul 19 Mart 2022 Cumartesi günü aynı yer ve saatte ikinci kez düzenlenecek.

Mehmet Ali Alkan Kimdir?

Mehmet Ali Alkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili. Ama birçoklarımız Mehmet Ali Alkan’ı, Antalya Şoförler Odası Başkanı olarak bilir.

Niyazi Özçelik nereli?

Niyazi Özçelik kimdir? NÖ: Korkuteline bağlı Küçüklü Köyünde 1977 yılında doğan Niyazi Özçelik, evli ve 3 çocuk babası. Niyazi Özçelik, Türkiye’nin eski milli güreşçisi.

Antalya Servisciler Odası Başkanı kim oldu?

Mavi liste mevcut başkan Süleyman Şahin, (1065 Oy alarak yeniden başkan seçildi.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı kim oldu?

Ben Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere olarak, bu zamana kadar esnaf ve sanatkarlarımız için, Antalyamız için emek veren tüm oda başkanlarımıza, yönetim ve denetim kurulu üyelerimize, oda personellerimize bir kez daha teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte de başarılar diliyorum.

See also:  Okul Makyajı Nasıl Olmalı?

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı kimdir?

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu her ay düzenli olarak Adlıhan DERE başkanlığında ki toplantılarını Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda, Başkanlar Kurulu Toplantılarını ise AESOB Kültür Salonunda gerçekleştirmektedir.

Afyon Şoförler Odası Başkanı kim?

Afyon Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda 3 adaylı kongreye gidildi. Kongrede Beyaz Liste ile Veli Seyman, Pembe liste ile İbrahim Karataş, Mavi Liste ile Balı Sakari yarıştı. Kongre sonuncunda 674 oy olan İbrahim Karataş odanın yeni başkanı oldu. Öte yandan Veli Seyman 385 oy ve Balı Sakari 118 oy aldı.

Alanya Ticaret Odası seçimleri ne zaman 2022?

Buna göre ilk olarak 4 Ocak 2022’de Alanya Otelciler, Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Esnaf Odası seçime gidecek.

Alanya Şoförler Odası seçimi ne oldu?

Resmi olmayan ilk sonuçlara göre genel kurulu 854 oy alan eski oda başkanı Ali Akkaya kazandı. Recep Çalış ise 763 oy aldı.

Alanya Pazarcilar odasi secimi ne zaman?

Alanya Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın seçim tarihi açıkladı. Alanya Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası 21 Mart 2022 Pazartesi saat 10.00’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector