Antalya Sarısu Plajı Nerede?

Antalya’da bulunan Sarısu Plajı Konyaaltı ilçesinde bulunuyor. Sarısu Plajı’na gitmek isteyen herkesin öncelikle Antalya’ya gitmeleri gerekiyor. Gerek havayolu gerek ise karayolu aracılığı ile Antalya iline ulaşmaları mümkün.

Antalya Sarısu kadınlar plajı nerede?

Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ilinin Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerinde bulunan Sarısu Kadınlar Plajı sadece kadınlara özel olarak tahsis edilmiş bir plajdır. Asıl ismi Antalya Kadınlar Plajı olarak ta geçmektedir.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı kapandı mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni normalleşme süreciyle birlikte pandemi döneminde kapalı olan belediye şirketi ANET tarafından işletilen Sarısu Kadınlar Plajı’nı pandemi kuralları çerçevesinde 14 Haziran Pazartesi günü tekrar hizmete açıyor.

Sarısu kadınlar plajı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sarısu Halk Plajı yakınından geçiyor: KC06, KF52, KL08, UC32, VS18.

Sarısu Kadınlar Plajı kaça kadar açık?

Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir. Tesis ayrıca 19.00- 24.00 saatleri arasında ise karma olarak ailelerin buluşma noktası. Plaj hizmetlerinin şimdilik ücretsiz olduğu açıklandı.

Sarısu kadınlar plajı giriş ücretli mi?

Kadınlar plajı kısmına gittik. Otopark ve giriş ücretsiz. 2 şezlong 1 şemsiye 25 tl.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2022?

Antalya Sarısu’daki Kadınlar Plajı 14 Haziran’da açılacak!

ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nın 14 Haziran’da ‘Yaza Merhaba’ partisi ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmete açılacağını söyledi.

Antalya kadınlar plajı saat kaçta açılıyor?

Girişin ücretsiz olduğu Sarısu Kadınlar Plajı, her gün 08.0018.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 18.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Sarısu Kadınlar Plajı içerisinde büfe, kafeler, çocuk parkı, spor alanı, mescit, engelli vatandaşlar için yürüyüş yolu ve plaj olanakları bulunuyor.

See also:  Izmir Tire Nasıl Gidilir?

Sarısu saat kaçta açılıyor?

Sarısu Piknik Alanı Ziyaret Saatleri

Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Kadınlar Plajı Açıldı mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni normalleşme süreciyle birlikte pandemi döneminde kapalı olan belediye şirketi ANET tarafından işletilen Sarısu Kadınlar Plajı’nı pandemi kuralları çerçevesinde 14 Haziran Pazartesi günü tekrar hizmete açıyor. Misafirler plaja ateşleri ölçülerek alınacak.

Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılacak 2021?

Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2021? Antalya Büyükşehir Belediyesi normalleşme planı çerçevesinde sosyal tesislerini etap etap açmaya devam ediyor. 16 Haziran’da Tünektepe Teleferik Tesisleri ve 19 Haziran’da Sarısu Kadınlar Plajı hizmete giriyor.

Antalya Lara Plajı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Lara Plajı yakınından geçiyor: GCK76A, GM24, KL08, LF09, VL13, VL13A.

Kadınlar plajı ne zaman kapanıyor?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısu’da yaptığı ‘Kadınlar Plajı’ bugün saat 11.00’de törenle hizmete giriyor. Plaj, 08.00- 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet verecek.

Sarısu kadınlar plajı hangi günler açık?

Deniz, plaj seven hanımlar için antalya’da gidilecek akdeniz’de bulunan güzide plajlarımızdan olan sarısu kadınlar plajı, Yaz sezonunda Haftanın tüm günleri akşam 7’ye kadar kadınlara özel olan bir plajdır.

Antalya Sarısu Plajı Açıldı mı?

ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nın 14 Haziran’da ‘Yaza Merhaba’ partisi ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmete açılacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector