Antalya Otobüs Nerede Uygulaması?

Antalya Kart uygulaması ile şehir içi ulaşımda kendi rotanızı çizebilir, Antalya Kart ‘ınızın kullanım geçmişini izleyebilir, beklediğiniz aracın geliş saatini görebilir, araç hareket saatlerini takip edebilir, kartınıza online bakiye yükleyebilirsiniz.

Antalya otobüsüm nerede telefon?

Antalya Ulaşım Destek Hattı’na istek, öneri ve şikayet için 0(242) 606 07 07’yi arayarak 05:45-23:45 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Antalya Kart uygulaması nasıl kullanılır?

Araçlarda bulunan kart okuyucu cihaza antalyakart tanımlanmış akıllı telefonunuzu yatay olarak ekranda biniş başarılı mesajını görene kadar gösteriniz. Akıllı Telefonunuzun internete bağlı olmadığı durumlarda bile telefonunuz açıkken biniş yapabilirsiniz. Bağlantı sağlandığında biniş detaylarınız güncellenecektir.

Antalya karta para nasıl yüklenir?

Kartıma Nasıl Online Yükleme Yaparım?

  1. Ana Menüde bulunan ‘Kart İşlemleri’ menüsüne giriniz.
  2. Kart İşlemleri menüsünde kart numaranızı ilgili alana eksiksiz olarak girip Sorgula butonuna basınız.
  3. Gelen ekrandan Online Dolum Yap butonuna basınız.

Antalya içi ulaşım nasıl sağlanır?

Antalya’da ulaşım oldukça kolay sağlanmaktadır. Tramvay, halk otobüsü, taksiler ve deniz otobüsleri şehirde çok sık sefer yaparak hizmet vermektedir. Havalimanından şehir merkezine, tramvay ve otosbüs seferleri bulunmaktadır.

Antalya Otobüs durağa ne zaman gelecek?

Durakta bekleyen ve yaklaşan araçlar hakkında anlık bilgi almak isteyenler; Durak no (Örneğin; 10013) yazarak boşluk bırakıp hat numarasını (Örneğin; KL08 ) yazıp (0242) 606 07 07 SMS göndererek, hattaki araçların ne zaman durağa geleceğini öğrenebiliyor.

Antalya Lara Plajı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Lara Plajı yakınından geçiyor: GCK76A, GM24, KL08, LF09, VL13, VL13A.

Antalyakart olmadan otobüse binebilir mi?

ULAŞIMDA TEMASSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI

Alışverişlerinizde kullandığınız temassız özellikli banka kartlarınızı Antalya´nın tüm ulaşım araçlarında kullanabilirsiniz. Sadece kartını yaklaştır, Antalya´da ulaşımın keyfini çıkar.

Antalya Halk otobüsünde kredi kartı geçerli mi?

Antalya Ulaşım AŞ’nin raylı sistem hatlarında ve belediye otobüslerinde uyguladığı kredi kartı ile toplu taşıma ücreti ödeyebilme imkanı Antalya Otobüsçüler Odasına bağlı toplu taşıma araçlarında da yakında kullanılmaya başlanacak.

See also:  universite tercihleri 2021 ne zaman?

Antalya Kart Ne kadar param var?

Online işlemler için online.antalyakart.com.tr adresine girmeniz ya da sayfamızda bulunan Online İşlemler butonuna basmanız yeterlidir. Online işlemlerde yapılabilecek işlemler; AntalyaKart bakiyesi sorgulama.

Otobüs kartına para yükleme nasıl yapılır?

‘Ulaşım Kartı Yükleme’ ile ilgili sık sorulan sorular:

Mavi Kart ya da İndirimli Kart fark etmeksizin, ulaşım kartının üzerindeki numarayı tuşla veya QR kod (kare kod) taratarak kartını tanımla. Yüklemek istediğin tutarı ilgili alana girdikten sonra, parayı transfer edeceğin hesabı seç.

Antalya Kart emekli ne kadar?

Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

Antalya Kart tam ne kadar 2022?

TAM. Kart ücreti 15.00 TL´ dir. Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz.

Antalyaya giderken nerelerden geçilir?

Özel araçla İstanbul’dan yola çıkıp Antalya’ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Antalya Otogar merkeze nasıl gidilir?

ANTALYA OTOGAR’DAN ŞEHİR MERKEZİNE NASIL GİDİLİR? Eğer Antalya Otogardan şehir merkezine gitmek istiyorsanız uygun fiyatlı ve pratik halk otobüslerini kullanabilirsiniz. Otogar içerisindeki otomatik makinalardan veya otobüslerden temin edebileceğiniz Antalya Kart ile yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya tek binişlik kart ne kadar?

Antalya Kart’ı ister tek binişlik, isterseniz uzun süre kullanılacak şekilde satın alabilirsiniz. Şehrin birçok noktasından temin edebileceğiniz Antalya Kart’ın “Kullan At” seçeneği için 3 lira 50 ödemeniz gerekmektedir. Uzun vadeli kullanımlar için satın alabileceğiniz bakiyesiz Antalya Kart ise 7,5 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector