Antalya Orman Bölge Müdürü Kim?

Antalya’da bulunan Orman Genel Müdürü İbrahim Çiftçi, incelemelerde bulundu. İncelemelerine Uluslar arası Orman Yangınları Eğitim Merkezinden başlayan Genel Müdürümüz İbrahim Çiftçi’yi Antalya Orman Bölge Müdürü Ali Gökçöl, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri karşıladı.

Antalya Orman Müdürü kimdir?

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü

1965 Antalya Finike doğumlu Vedat DİKİCİ, K.T. Ü Orman Fakültesinden 1985 yılında mezun olmuştur. Evli ve 2 çocuk babası olan Vedat DİKİCİ sırasıyla; 1988-1990 Artvin Ardanuç Orman İşletme Şefliği.

Orman Bölge Müdürü kimdir?

1969 yılında Trabzon’da doğan Fahrettin ULU 1992 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümünden Orman Mühendisi olarak mezun olmuştur.

Dr Bekir Karacabey kimdir?

2017 yılında Orman Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Bekir Karacabey, 11.08.2017 tarihinde aynı kurumun Genel Müdürü olarak atandı. 4 Ocak 2019 tarihinde TİGEM Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atanan Karacabey, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü kaçıncı bölge?

Bölge Müdürlükleri

​ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ ​ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE BAĞLI İLLER
​ 5. Bölge Müdürlüğü (Afyonkarahisar) ​ Afyonkarahisar, Eskişehir, Denizli, Kütahya, Uşak
​6. Bölge Müdürlüğü (Burdur) ​Burdur, Antalya, Isparta
7. Bölge Müdürlüğü (Adana) ​Adana, Mersin, Kayseri, Hatay, Niğde, Osmaniye

Antalya orman işletme müdür?

Antalya Orman Bölge Müdürlüğünde Serik Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürütürken Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Özgür Cılız yeni görevine başladı.

Orman Genel Müdür?

Orman Genel Müdürlüğü

OGM
Personel sayısı 34.054 (Aralık 2019 itibarıyla)
Yıllık bütçe ₺6.220.952.000 (2022)
Yönetici(ler) Bekir Karacabey, Genel Müdür
Web sitesi ogm.gov.tr

OGM Yusuf Şahin Kimdir?

KTÜ Orman Fakültesi 1988 mezunu olan Yusuf ŞAHİN, Orman Genel Müdürlüğümüzün değişik kademelerinde şube müdürü, bölge müdürü, genel müdür yardımcısı ve başmüfettiş olarak görev yapmıştır.

See also:  Konya Şivlilik Ne Zaman?

Istanbul Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin nerelidir?

1967 yılında Trabzon’da doğdu. Yükseköğrenimini 1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesini tamamladı.

Mustafa Özkaya OGM kimdir?

Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya; 1968 yılında Giresun’da doğdu. İlk Okulu Keşap Halkalı İlkokulu’nda, Orta Okulu Keşap Halkalı Ortaokulu’nda Lise Öğrenimini ise Keşap Fen Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nden Orman Mühendisi unvanı ile 1992 yılında mezun oldu.

Zekeriya Nane kimdir?

Amasya Orman Bölge Müdürü Zekeriya Nane

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında Orman Genel Müdürlüğü, Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanlığı emrinde Amenajman Heyet Mühendisi olarak göreve başladı. Zekeriya Nane evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hayati Özgür Kimdir?

KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ

1968 yılında Tokat’ta doğdu. 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesinden mezun oldu. 1993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Anabilim dalında Yüksek Lisansını tamamladı.

Şahin aybal kimdir?

MANİSA’DA orman köylüsü bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Şahin Aybal, 2015 yılından bu yana başarıyla yürüttüğü İzmir Orman Bölge Müdürlüğü görevinden Orman Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Dsi 13 Bölge müdür?

Bölge Müdürümüz Sayın Hayrullah Coşkun, Bölge Müdür Yardımcılarımız Özhan Erdanışman, Tuncay Aykan ve Hicran Çoban ile birlikte, Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü Merkez atölyelerimizde incelemelerde bulundu.

Hangi orman bölge müdürleri değişti?

Eskişehir’de yaklaşık 5 yıldır Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Recep Temel’in yerine İsmail Boz atandı. Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü görevini 22 Şubat 2017 tarihinden bu yana yürüten Recep Temel, Orman Genel Müdürlüğü’nce başka bir göreve atanmak üzere merkeze çekildi.

Ormanlar nereye bağlı?

Genel Bilgiler. Orman Genel Müdürlüğü; Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı, özel bütçeli ve tüzelkişiliğe sahip bir kamu kurumudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector