Antalya Muratpaşa Vergi Dairesi Nerede?

Vergi Dairesi 36.898438 enlem ve 30.695026 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Üçgen Mh. ve Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Vergi Dairesi haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Vergi Dairesi posta kodu 07040. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 59 metredir.

Antalya Muratpaşa hangi vergi dairesi?

Muratpaşa Vergi Dairesi, vergi daireleri, Kazım Karabekır Cad., No:1, Muratpaşa, Antalya, Türkiye – Yandex Haritalar.

Vergi dairesi için randevu alınıyor mu?

Randevular 90 günlük periyotlarla açılmakta olup, en fazla 90 gün sonrasına randevu alınabilmektedir. Ancak salgın nedeniyle Kurumumuzda esnek ve dönüşümlü mesai uygulandığından zaman zaman yoğunluk yaşanmaktadır.

Düden Vergi Dairesi Müdürü kim?

Vergi Haftası ve Muhasebe Haftası nedeniyle, Kurumlar Vergi Dairesi Müdür vekili Mahmut ŞİMŞEK, Üçkapılar Vergi Dairesi Müdür Medeni YAKUT, Düden Vergi Dairesi Müdürü Hasan GÜNDOĞDU, Kalekapı Vergi Dairesi Müdürü Muzaffer CILIZ, Muratpaşa Vergi Dairesi Müdürü Keziban ŞAHPAZ ve İhtisas Vergi Dairesi Müdürü Ramazan ÇAKAN

Antalya Vergi Dairesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Defterdarlığı ve Vergi Dairesi Başkanlığı yakınından geçiyor: 503, 600, DC15A, KC06, KC33, TCD49A, TK51, TK51A, VF66.

Ilhan Karayılan kimdir nerelidir?

1974 yılında Bitlis’de doğmuştur. 1992 yılında Bitlis Lisesi’nden, 1996 yılında Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. 21.10.1997 tarihinde Teftiş Kurulu’na girmiştir. 09.02.2001 tarihinde Maliye Müfettişliğine atanmıştır.

Veraset ve Harçlar vergi Dairesinden nasıl randevu alınır?

Conversation. Ankara Veraset ve Harçlar Vergi Dairesİ Müdürlüğü Veraset ve İntikal Vergisi İşlemlerinde randevu uygulamasına geçilmiştir. Randevu almak için: avdb.gib.gov.tr/veraset-ve-har…

9 Eylül Vergi Dairesi randevu nasıl alınır?

9 Eylül Vergi Dairesi ve Belkahve Vergi Dairesi tarafından yürütülen veraset ve intikal vergisi beyanname randevu işlemleri www.izmirvdb.gov.tr adresi üzerinden gerçekleşmeye başlamıştır.

See also:  universite sinavina nasil calismaliyiz?

Veraset intikal randevu nasıl alınır?

Bu nedenle hizmet kalitesini ve mükellef memnuniyetini arttırmak amacıyla veraset ve intikal vergisi beyanname randevu işlemleri 12.07.2021 tarihi itibariyle www.izmirvdb.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız.

Tarha yetkili ne demek?

Kurumlar vergisinde tam mükellefiyette, kurumun kanuni veya iş merkezinin bulunduğu yerde tarha yetkili vergi dairesi mükellefin bağlı olduğu vergi dairesidir.

Vergi Dairesi Müdürü nedir?

Vergi Dairesi Müdürü ve Vergi Müdürünün Görevleri Madde 19- Vergi dairesi müdürü ve vergi müdürü aşağıda yazılı işleri yapmakla görevlidir. a) Mevzuat ve talimatlarla doğrudan kendisine verilen görevleri yapmak, b) Vergi dairesi sorumluluğuna verilen; 1) Vergi, resim ve harçların tarh, tahakkuk işlemlerini kanun

Hangi vergi dairesine bağlı?

İdari olarak vergi daireleri, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın taşra teşkilatı olan vergi dairesi başkanlıklarına bağlıdır. Vergi dairesi başkanlığı olmayan illerde ise defterdarlığa bağlıdır.

Defterdarlıklar açık mı?

Vergi daireleri, hafta içi her gün 08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Öğle tatili ise 12:30-13:30 saatleri arasında yapılmaktadır.

Novamall hangi Otobüs gider?

GAN01, Manavgat bölgesinde bulunan Novamall konumuna giden son Otobüs aracıdır. 21:17 civarında buradan geçer.

Mahmutlara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mahmutlar yakınından geçiyor: 22, 2B, DEMIRTAŞ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector