Antalya Martı Scooter Nasıl Kullanılır?

Nasıl kullanılır? Martı scooter kullanmak isterseniz, öncelikle Martı mobil uygulamasını telefonunuza indirin. Ardından uygulamada bir kullanıcı oluşturun ve ödeme yönteminizi tanımlayın. Bu işlemlerin ardından uygulamada çevrenizde uygun durumdaki scooterlardan birini bulun.
Sürüşe nasıl başlarım?

  1. Sana en yakın Martı Moped’i bul ve üzerindeki QR kodunu okut.
  2. Kask çantası otomatik olarak çılacaktır.
  3. Orta sehpa veya yan ayağı indir.
  4. Martı Moped üzerinde yerini aldığında kornaya basman motoru aktif edecektir.
  5. Sağ tarafta bulunan gaz kolunu çevirdiğinde Martı Moped ilerlemeye başlayacaktır.

Antalya Martı nasıl kiralanır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı 1 saat ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,49 TL olup, 1 saatlik ücreti 89,40 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Martı scooter uygulaması nasıl kullanılır?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

  1. Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
  2. En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
  3. QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
  4. Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.

Antalyada Martı var mı?

Paylaşımlı elektrikli scooter Martı, artık Antalya’da da faaliyetlerine başladı.

Martı motor dakikası kaç TL?

Bugüne kadar Martı ile yolculuğa başlamak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu. Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor.

Martı 1 saat ne kadar 2021?

İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı km kac tl 2022?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

See also:  Almanya Da Okul Ne Zaman Açılıyor?

Martıya en az ne kadar yüklenir?

Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz.

Martı kullanmak zor mu?

More videos on YouTube

Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

Martı menzili kaç km?

MARTI SCOOTER KAÇ KM HIZ YAPAR? Saatte en fazla 18 km hızla gidebilirsiniz. MARTI SCOOTER FİYATI NE KADAR? Bugüne kadar Martı ile yolculuğa başlamak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu.

Martı hangi illerde var?

Martı, Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir, Ordu ve Gaziantep’te hizmet veren scooter paylaşım sistemi. Faaliyetlerine 2019 yılında başlayan ve ilk başta sadece İstanbul’da hizmet veren sistem, Şubat 2020’de Ankara’da da kullanıma sunulmuştur.

Akdenizde Martı var mı?

Akdeniz martısı (Larus melanocephalus), martıgiller (Laridae) familyasından bir martı türü.

Martı motor hangi illerde var?

Bugün Martı hangi şehirlerde var diye bakıldığı zaman şirket Ankara, Bursa, İzmir, Yalova, Antalya, Eskişehir, Ordu, İskenderun, Kocaeli gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki kentlere yayılmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector