Antalya Kundu Nerede?

Kundu, Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Lara semtine bağlı bir tatil köyüdür. Bu köy, Antalya il merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunur. Buraya şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Kundu nereye bağlı?

Kundu, Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlı bir mahalledir.

Antalya Lara Kundu nasıl bir yer?

istanbul’un tümünde bulunan kadar beş yıldızlı otel barındıran antalya köyü. hali vakti yerinde orta yaşlı erkeklerin iş gezisi bahanesiyle tatlı kaçamaklarını gerçekleştirebilecekleri bir köydür. bol miktarda slav barındırır. babamın doğduğu yer olup olup gayet antalyalı bir köydür.

Antalya Kundu arası kaç kilometre?

Antalya Belek Boğazkent kaç km, Belek Boğazkent Antalya arası45-50 km 1 saat sürer. Kundu Belek Arası kaç km; Belek Kundu arası 20 km ve 20-25 dakika sürmektedir.

Kundu bölgesi nerede?

Büyük Kundu Akdeniz bölgesinde yer almakta olup, Antalya iline bağlıdır. Büyük Kundu bağlı olduğu Antalya iline 18 kilometre mesafe uzaklıktadır.Büyük Kundu haritası konumu 36.8769 enlem ve 30.9094 boylam olarak haritada gösterilmektedir.

Antalya Lara nereye bağlı?

Türkiye’nin en büyük plajlarını arasında yer almakta olan Lara Plajı Antalya’nın Serik ilçesinde yer almakta. Bununla birlikte Lara Plajının konumu Antalya’nın merkezine on sekiz kilometrede bulunmaktadır. Lara Plajı Antalya’nın güneydoğusunda yer almaktadır.

Aksu ilçesi hangi ile bağlı?

Aksu, Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçelerden birisidir. Batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda Serik ilçeleri bulunur. Akdeniz’e de küçük bir kıyı şeridiyle bağlantısı olan ilçenin kuzeyinde ise Burdur ili bulunmaktadır.

Antalya Otogar Lara Kundu arası kaç km?

Antalya ile Lara arasındaki mesafe karayoluyla 20 kilometre.

Antalya Havalimanı Lara Kundu arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

See also:  Bursa Ankara Bilet Ne Kadar?

Kundu da ne yapilir?

  1. Kaleiçi.
  2. Lower Duden Waterfalls.
  3. Sapadere Kanyonu.
  4. Perge Antik Kenti.
  5. Antalya Müzesi.
  6. Kurşunlu Şelaleleri.
  7. Konyaaltı Plajı
  8. Termessos Kaplıcaları

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Antalya Kemer arası kaç kilometredir?

Yüz ölçümü 471 km olan Kemer, Antalya merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor.

Antalya Belek arası kaç kilometredir?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Kundunun denizi nasıl?

Lara Plajı’nın denizi oldukça berrak ve sakindir. Denizin suyu ise soğuktan ziyade daha ılıktır. Lara Plajının denizi ise yosunludur. Bunun yanı sıra pürüzsüz bir kuma sahip olan Lara Plajı yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettikleri plajlar arasında yer alıyor.

Kundu oteller bölgesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kundu Oteller Bölgesi yakınından geçiyor: 511, LC07, LC07A.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector