Antalya Kumluca Nasıl Gidilir?

Antalya kent merkezine 13 km uzaklıktaki havalimanına ulaştıktan sonra tramvay, belediye otobüsü, taksi ya da HAVAŞ servisi ile Otogar’a geçip Otogar’dan Batı Antalya firmasının otobüsleriyle Kumluca’ya ulaşabilirsiniz.

Antalya-Kumluca arası otobüsle kaç saat?

Kumluca – Antalya arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Kumluca – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 30dk sürmektedir.

Kumluca Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya İl Merkezinden Kumluca’ya Ulaşım

Antalya ile Kumluca ilçesi arası toplam mesafe yaklaşık olarak 95 kilometredir. İki mesafe arası karayolu araçları ile yapılabilecek yolculuklarda tahmini olarak 1 saat 30 dakika sürebilmektedir.

Antalya Havalimanından Kumluca ya nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan tramvay, HAVAŞ servisi ya da belediye otobüsü ile Antalya Otogarı’na ulaştıktan sonra otogardan her 30 dakikada bir hareket eden Batı Akdeniz firmasının otobüsleriyle Kumluca’ya gidebilirsiniz. Antalya-Kumluca otobüs bileti 20 TL.

Antalya Kumluca nereye yakın?

Coğrafya. Kumluca İlçesi, Batı Akdeniz bölümünün, Antalya Körfezi’nin batı kısmındaki Teke Yarımadası diye adlandırılan Antalya Körfezi ile Fethiye Körfezi hizasında Akdeniz’e doğru uzanan uzantı üzerinde ve Antalya’ya 90 km uzaklıktadır.

Adrasan otobüsleri nereden kalkıyor?

Adrasan’a gelmek için Antalya otobüs terminalindeki ilçeler terminalinden Batı Antalya ve Çiçek tur minibüslerine binebilirsiniz. Her gün Antalya’dan Adrasan’a karşılıklı seferler düzenliyor.

Ankara Kumluca otobüs kaç saat?

Ankara – Kumluca arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 58 dakika sürmektedir. Ankara – Kumluca arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Ankara – Kumluca arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Kamil Koç, Güney Akdeniz Seyahat firmalarıdır.

Antalya Adrasan arası otobüsle kaç saat?

Adrasan, Antalya’nın batısında, Akdeniz kıyısında yer alıyor. Antalya-Fethiye Karayolu üzerinde, Antalya il merkezine 95 km mesafede konumlanan Adrasan’a Antalya’dan 1.5 saatte ulaşılıyor. Adrasan, Kumluca ilçe merkezine ise 27 km mesafede. Adrasan’a ulaşım Antalya kent merkezi üzerinden sağlanıyor.

See also:  Bursa Marka Avm Nerede?

Antalya Finike Son otobüs kaçta?

ANTALYA – FINIKE otobüs hattı (Antalya > Finike), Antalya – İlçeler Terminali durağından başlayıp Finike durağına gidene kadar 4 duraklartan geçiyor. ANTALYA – FINIKE otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:15’da çalışmaya başlıyor ve 21:30’da bitiyor.

Antalya Otogar kaç dakika ücretsiz?

25 DAKİKAYA KADAR ÜCRETSİZ OLACAK

12.00-24.00 arası her saat için otobüslerden 1,49 lira, otomobillerden 0,37 liranın alınacağı otoparkta, 24 saat üstü her saat için otobüsler için 1,49 lira, otomobiller için 0,37 lira ödeme yapılacak.

Antalya Otogar Adrasan arası kaç km?

Adrasan, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir mahalle. Adrasan, Muğla ve Antalya arasındaki bölgede, Antalya’ya yaklaşık 95 km uzaklıkta yer alıyor.

Antalya Merkez Adrasan arası kaç saat?

Antalya’ya 80 kilometre uzaklıkta yer alan Adrasan’a Kemer üzerinden gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector