Antalya Kemer’E Nasıl Gidilir?

Antalya Otogar’dan Kemer’e Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı’ndan tramvay, HAVAŞ servisi ya da belediye otobüsü ile Antalya Otogarı ‘na ulaştıktan sonra otogardan her 30 dakikada bir hareket eden Kemer dolmuşlarıyla Kemer’e gidebilirsiniz. Antalya Otogar ‘ dan Kemer’e ulaşım 45 dakika sürüyor.

Antalya Kemer hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, CV47, VC59.

Kemer’e nasil gidilir?

Kemer’e ulaşım için en pratik ve kolay yol olan uçak ile ulaşım için özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara’dan tüm büyük hava yolu şirketleri ve özel hava yolları Antalya’ya sayısız seferler düzenlemektedir. Antalya Havalimanı’ndan Antalya merkeze Havaş Otobüsleri ile transfer mümkündür.

Kemer’e uçakla nasıl gidilir?

Kemer’e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Kemere hangi yoldan gidilir?

Kemer’e özel araçla ulaşım: İstanbul’a 765 km, Ankara’ya 585 km, Muğla’ya 360 km, İzmir’e ise 500 km uzaklıktaki Kemer’e Antalya merkez üzerinden ulaşılıyor. D400 Karayolu, Antalya ile Kemer’i birbirine bağlıyor.

Antalya Kemer otobüs kaç TL?

Antalya – Kemer arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺253. Genellikle seyahat tarihi yaklaştıkça bilet fiyatları artma eğilimindedir.

Antalya Kemer Son otobüs kaçta?

Antalya’dan da 08:00’da başlayacak seferler, 19:00’da sona erecek.

Kemere gitmek için hangi havaalanı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız.

Antalya Havalimanı Kemer nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ile Kemer arası yaklaşık 59 km’dir.

Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım konusunda 4 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır.

  1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
  2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
  3. Seçenek; Antalya Havalimanı – Fatih arasında çalışan Tramvay ile,
  4. Seçenek; Taksi ile.
See also:  Halk Eğitim Çoçuk Gelişimi Sertifikası Ne Işe Yarar?

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya’dan Kemer’e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Kemerden kirişe nasıl gidilir?

Kiriş’e ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmek durumundasınız. Antalya’dan Kemer Kumluca istikametine 50 km. sonra Kiriş’e ulaşırsınız. Kemer’den ise yaklaşık 5,5 km. mesafede. Antalya terminalinden düzenli olarak otobüs seferleri yapılmakta.

Havaalanı Kemer arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Kemere neresidir?

Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir.

Kemer nasıl bir yer?

Türkiye’nin güney sahilinde, Antalya’nın yaklaşık 43 km. batısında yer alan Kemer, Türkiye’nin dünya çapında en popüler tatil beldelerinden birisi konumunda. Kemer, deniz, dağlar ve çam ormanlarının birleştiği muhteşem doğal güzelliklere sahip bir tatil beldesi.

Kemer ve Kaş arası kaç km?

Kemer ve Kaş arasındaki mesafe karayoluyla 234 km. Bu hesaplama için karayollarının kesin uydu koordinatları kullanılmıştır.

Tekirovadan kemere nasıl gidilir?

Tekirova’ya karayolundan ulaşmak için öncelikle Kemer’e gitmelisiniz. Kemer’den her on dakikada bir hareket eden Tekirova minübüsleri bulunuyor. Eğer özel aracınızla geliyorsanız, yine Kemer’e uğramanız gerekmektedir. Oradan Kumluca-Finike yoluna çıktığınızda geriye sadece 10 dakikalık yolunuz kalmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector