Antalya Kaş’A Nasıl Gidilir?

Havalimanı Kaş arası, sahil yolundan gittiğinizde 203 km. Kemer, Kumluca, Finike, Demre rotasını izleyip Kaş’a gidebilirsiniz. Sarp yarların kenarlarından giden dolambaçlı yoldan Kaş’a ulaşmak en az üç saat alıyor. Antalya merkez ve Kaş arası ise 170 km ve yolculuk 3 saat sürüyor.

Antalyadan Kaşa otobüs var mı?

Antalya şehir otogarından Kaş’a düzenli olarak düzenlenen otobüs seferleri ile bölgeye ulaşım sağlanabilmektedir. Şehir merkezinden Kaş’a yapılacak olan seyahetler için ödenecek olan bilet ücretleri ortalama 30 – 40 TL aralığındadır.

Antalya Kaş nereye yakın?

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya’nın küçük bir ilçesi olan Kaş, doğal ve tarihi eserler açısından ülkemizin önemli adreslerinden bir tanesi. Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 170 kilometre uzaklıkta bulunan Kaş’ın batısında Eşen Çayı bulunurken doğusunda ise Demre ilçesi yer alıyor.

Kaş için Dalaman mı Antalya mı?

Kaş’ın Antalya’ya bağlı olduğunu duyduğunuz için ilk eğilim genelde Antalya uçak seferlerine bakmak oluyor. Ama Kaş’a en rahat ve hızlı ulaşabileceğiniz havaalanı Dalaman.

Antalya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Antalya Kaş arası otobüs kaç TL?

Kaş Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı: Fethiye-Kalkan (Kaş, Antalya) 40,00 TL
En Ucuz Ay: Ağustos
En Popüler Otobüs Firması: Pamukkale Turizm

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

ANTALYA-KAŞ otobüs hattının ilk durağı İlçeler Terminali olup son durağı Kaş Otogar durağıdır.

Antalya Kaş arası yol nasıl?

Dağlık ve ormanlık yayla yolunu kullanarak, Antalya Kaş arası kaç kilometre diye soracak olursanız, toplamda 211 km katedip Antalya’dan Kaş’a ulaşabileceksiniz. – Antalya’dan Kaş’a yayla yolu rotasından ulaşabilmek için, öncelikle D400 kara yolunu tercih ederek, Denizli yol ayrımına kadar ilerleyin.

See also:  Izmir Hediyelik Eşya Ne Alınır?

Muğladan kaşa nasıl gidilir?

Ucuz Muğla – Kaş Otobüs Seferleri

  1. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 03:15. 07:30.
  2. Pamukkale Turizm 2+1. Muğla. Kaş 03:45. 08:15.
  3. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 04:30. 08:30.
  4. Pamukkale Turizm 2+1. Muğla. Kaş 13:00. 17:30.
  5. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 13:10. 17:30.
  6. Pamukkale Turizm 2+1. Muğla. Kaş 15:30. 19:45.
  7. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 03:15. 07:30.

Antalya Kaş hangi bölgede?

Kaş hangi bölgede diye merak ediyorsanız Antalya ilinin en batısında Akdeniz kıyısında yer alıyor.

Antalya Kaş hangi yoldan gidilir?

Kaş’a Antalya üzerinden ulaşmak için Kemer, Kumluca, Finike ve Demre güzergahını kullanabilirsiniz. Ancak dilerseniz Fethiye üzerinden de Kaş’ın derin mavilikleriyle buluşabilirsiniz. Kaş’a Hava Yoluyla Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor.

Kaş nerede nereye bağlı?

Kaş, Antalya ilinin en batısında yer alan turistik ilçe.

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

Dalaman Kaş arası otobüsle kaç saat?

Dalaman – Kaş arası toplam 313 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat sürüyor. Dalaman – Kaş arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor? Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz, Isparta Petrol Turizm Dalaman – Kaş arası seferler düzenliyor.

Kaş havalimanı ne zaman açılacak?

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun duyurduğu, Antalya’nın Kaş ilçesine yapılması planlanan Batı Antalya Havalimanı’nın 2021’in sonunda açılması planlanıyor. Havalimanına gidecek yol, kentteki tarım arazilerinin üzerinden geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector