Antalya Karta Nasıl Para Yüklenir?

Kartıma Nasıl Online Yükleme Yaparım?

  1. Ana Menüde bulunan ‘Kart İşlemleri’ menüsüne giriniz.
  2. Kart İşlemleri menüsünde kart numaranızı ilgili alana eksiksiz olarak girip Sorgula butonuna basınız.
  3. Gelen ekrandan Online Dolum Yap butonuna basınız.

Otobüs kartına para yükleme nasıl yapılır?

‘Ulaşım Kartı Yükleme’ ile ilgili sık sorulan sorular:

Mavi Kart ya da İndirimli Kart fark etmeksizin, ulaşım kartının üzerindeki numarayı tuşla veya QR kod (kare kod) taratarak kartını tanımla. Yüklemek istediğin tutarı ilgili alana girdikten sonra, parayı transfer edeceğin hesabı seç.

Antalya Kart kartımda ne kadar var?

Online işlemler için online.antalyakart.com.tr adresine girmeniz ya da sayfamızda bulunan Online İşlemler butonuna basmanız yeterlidir. Online işlemlerde yapılabilecek işlemler; AntalyaKart bakiyesi sorgulama.

Antalya Kart uygulaması nasıl kullanılır?

Araçlarda bulunan kart okuyucu cihaza antalyakart tanımlanmış akıllı telefonunuzu yatay olarak ekranda biniş başarılı mesajını görene kadar gösteriniz. Akıllı Telefonunuzun internete bağlı olmadığı durumlarda bile telefonunuz açıkken biniş yapabilirsiniz. Bağlantı sağlandığında biniş detaylarınız güncellenecektir.

Tek kullanımlık Antalya Kart Nereden Alınır?

Kullan At Biletler, kart satış otomatlarından, bayilerden ve Otobüslerden temin edilebilir.

Otobüs kartına en az kaç TL yüklenir?

En az 5 TL en fazla 100 TL yükleme yapılabilmektedir.

Öğrenci kartına nereden para yüklenir?

Kullanıcıların Kampüs Kartlarının kart hesabına ATM veya EFT yoluyla yaptıkları yüklemeden sonra https://kampuskartyukleme.ankara.edu.tr/ linki üzerinden TCKN ile giriş yapıp üst satırda kart bilgilerini gördükten sonra yükleme yapacağı kartının seçip ve provizyonda bekleyen işlemi yoksa, para yükle sekmesinden

Otobüs kartında ne kadar para var nasıl öğrenebilirim?

İnternetten bakiye sorgulamaları https://www.istanbulkart.istanbul/ üzerinden yapılabiliyor. Öncelikle online işlemler alanından üye olduktan sonra karta dair tüm detaylara ulaşılabiliyor.

Antalyakart neden geçersiz?

Uyarıyı alan vatandaşlara cihazlar hemen ardından kartlarında HES kodu tanımlaması yapılmadığı bilgisi veriyor. Toplu ulaşımda sıkıntı yaratan bu durum birçok vatandaşın otobüsten inmesiyle sonuçlanırken Antalya Ulaşım yetkilileri birden fazla kart kullanımının bu sıkıntıya yol açtığını belirtti.

See also:  Okul Birincileri Nasıl Tercih Yapmalı?

Otobüs kartında para olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

Kart numarasını girdikten sonra “Kentkart İşlemleri” menüsüne girmeniz gerekmektedir. “Sorgula” butonuna basarak güncel bakiyenizi görebilirsiniz.

Antalyakart olmadan otobüse binebilir mi?

ULAŞIMDA TEMASSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI

Alışverişlerinizde kullandığınız temassız özellikli banka kartlarınızı Antalya´nın tüm ulaşım araçlarında kullanabilirsiniz. Sadece kartını yaklaştır, Antalya´da ulaşımın keyfini çıkar.

Antalya Halk otobüsünde kredi kartı geçerli mi?

Antalya Ulaşım AŞ’nin raylı sistem hatlarında ve belediye otobüslerinde uyguladığı kredi kartı ile toplu taşıma ücreti ödeyebilme imkanı Antalya Otobüsçüler Odasına bağlı toplu taşıma araçlarında da yakında kullanılmaya başlanacak.

Antalya kullan at kart ne kadar?

Şehrin birçok noktasından temin edebileceğiniz Antalya Kart’ın “Kullan At” seçeneği için 3 lira 50 ödemeniz gerekmektedir. Uzun vadeli kullanımlar için satın alabileceğiniz bakiyesiz Antalya Kart ise 7,5 TL’dir.

Antalya Tam kart ne kadar?

TAM. Kart ücreti 15.00 TL´ dir. Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz. Tam kart alımlarında herhangi bir belge istenmemektedir.

Antalya otobüs kartı kaç günde çıkar?

hemen değil 1 hafta – 10 gün içerisinde basılan kentkart sistemidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector