Antalya Kart Nasıl Alınır?

NFC destekli telefonunuzu Antalyakart olarak kullanabilirsiniz. Ana menüde Kart Satın Al butonuna basınız. Kart Bilgileri kısmından Kredi Kartı bilgilerinizi giriniz.
Kişiselleştirilmiş Tam Antalyakart´ ı Nasıl Temin Edebilirim? Çallı ve Doğu Garajı kart merkezlerimize kimliğiniz ile birlikte giderek Kişiselleştirilmiş Tam Antalyakart başvurusunda bulunabilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Antalya Kart çıkarmak için ne gerekli?

İstenen Belgeler: Başbakanlık onaylı Sarı Basın Kartı fotokopisi Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf. Kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur. Muhtar Antalya kartını ücretlendirme sistemine okutmak şartıyla tüm toplu taşıma araçlarında ücretsiz seyahat ederler.

Öğrenci Antalya Kart Nereden Alınır?

Öğrenci Kartı almak için okul idarenizce onaylanmış ve son bir aya ait kimlik bilgilerinizin bulunduğu öğrenim belgenizin aslı, Nüfus Cüzdanı’nızın fotokopisi, son altı ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğrafınız ve başvuru formuyla birlikte Çallı veya Doğu Garajı’ndaki kart merkezlerine giderek başvurunuzu

Otobüs kartı çıkartmak için ne lazım?

İstenen Belgeler:

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf.
 • Antalya tek kullanımlık kart ne kadar?

  Antalya Kart’ı ister tek binişlik, isterseniz uzun süre kullanılacak şekilde satın alabilirsiniz. Şehrin birçok noktasından temin edebileceğiniz Antalya Kart’ın “Kullan At” seçeneği için 3 lira 50 ödemeniz gerekmektedir. Uzun vadeli kullanımlar için satın alabileceğiniz bakiyesiz Antalya Kart ise 7,5 TL’dir.

  Antalya Kart tam ne kadar 2021?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

  See also:  universite ortalamasi nasil hesaplanir?

  Öğrenci kartı için ne gerekiyor?

  Eğitim Gören Öğrencilerin ve Açık İlköğretim, Açık Lise ve Kur’an Kursu öğrencilerinin Öğrenci Kartı Alabilmeleri İçin İzlenmesi Gereken Yol Nedir?

 • Öğrenci Belgesi.
 • Nüfus Cüzdanı
 • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf.
 • 10 TL kart ücreti.
 • Öğrenci kimlik kartı nereden alınır?

  Öğrenci Belgesi,Kimlik Kartı, Diğer Belgeler

  Öğrenci kimliklerinin basım işlemleri Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından yürütülmektedir. Öğrenci kimliklerini yenilemek isteyen öğrenciler, belirlenen ücreti ödedikten sonra birim öğrenci işleri bürosuna dilekçe ile başvurmalıdır.

  Otobüs öğrenci kartı nasıl alınır?

  Bunun da 2 yolu bulunmaktadır. İsterseniz internet üzerinden online olarak ya da İstanbulkart Başvuru Merkezlerine bireysel olarak başvurarak kartınızı temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden online öğrenci akbili başvurusu yapmak için https://bireysel.istanbulkart. istanbul/ adresine girerek kayıt olmanız gerekiyor.

  Antalya Otobüs öğrenci ne kadar?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 20 oranında zam yapıldı. Böylece 6 lira 70 kuruş olan indirimsiz toplu taşıma ücreti 8 TL’ye yükseldi. 5.70 olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 7 TL’ye, 3.40 TL olan öğrenci 4 TL olurken, aktarma ücreti ise 2.5 TL oldu.

  Öğrenci kartı çıkarmak için ne gerekli 2021?

  Öğrenciler İBB’nin bireysel.istanbulkart. istanbul adresindeki başvuru formuna kişisel bilgilerini ve fotoğrafını kaydederek online başvuru yapabilir. İstanbulkart ve 6 TL kargo ücreti ödemesini başvurunun son adımında kredi kartı ile yapabilir. EFT ve havale ile yapılan ödemeler kabul edilmediğini belirtelim.

  Öğrenci kartı için ne gerekli 2022?

  istanbul/ adresi. Bu internet sitesi içerisinden online bir başvuruda bulunarak kartını sipariş edebilir ya da ikamet adresine en yakın İstanbul Kart Merkezi’ne öğrenci belgesi, nüfus cüzdanının aslı ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

  Isparta öğrenci otobüs kartı nereden çıkarılır?

  16.09.2019 TARİHİNDEN İTİBAREN YOĞUNLUK NEDENİ İLE DOĞU BATI KAMPÜSLERİNDENDE ÖĞRENCİ KARTI BAŞVURULARI ALINACAKTIR. BASILAN OTOBÜS KARTLARIMIZ KAYMAKKAPI DOLUM GİŞEMİZDEN TESLİM EDİLMEKTEDİR.

  See also:  Izmir Merkezde Ne Yapılır?

  Kullan at otobüs kartı nereden alınır?

  Kullan At Biletler, kart satış otomatlarından, bayilerden ve Otobüslerden temin edilebilir. Kullan At Biletler aktarma hakkından yararlanamaz.

  Antalya kartta ne kadar para var?

  Online işlemler için online.antalyakart.com.tr adresine girmeniz ya da sayfamızda bulunan Online İşlemler butonuna basmanız yeterlidir. Online işlemlerde yapılabilecek işlemler; AntalyaKart bakiyesi sorgulama.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector