Antalya Incekum Nerede?

İncekum, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı bir beldedir. Bu belde, Antalya hava alanına 100 km, Alanya merkeze 25 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaş mak için ilk önce Alanya merkezine gelmeniz gerekir.

Antalya Incekum hangi ilçede?

İncekum Plajı, Antalya ili Alanya ilçesinde yer almaktadır. Avsallar Beldesinde bulunan bir tatil beldesidir. Burası kumu çok özel bir plajdır.

Alanya Incekum denizi nasıl?

Deniz gerçekten çok temiz ve mavidir. Plajın kumu ise aynı adı gibi ince kumdur. Kumlar son derece ince ve yumuşaktır. Herhangi bir çakıllaşma söz konusu değildir.

Incekum ücretli mi?

İncekum plajına giriş ücretlidir. 70 gün kadar süren yaz sezonu boyunca İncekum plajı yabancı ve yerli olarak 120 bin kadar turistte ev sahipliği yapmaktadır.

İncekum Plajı açık mi?

Marmaris İncekum Plajı, akvaryum gibi denizi, içinizi ısıtan güneşi, deniz kenarı köşkleri ve kafetaryası ile 8:30 – 19:30 saatleri arasında keyifli saatler için sizi bekliyor.

İncekum Plajı kimin?

Muğla’nın Marmaris ilçesindeki İncekum Plajı, masmavi, temiz, duru denizi ve altın rengindeki incecik kumuyla tropik adayı andırıyor. Yılda yaklaşık 120 bin ziyaretçiyi ağırlayan plajın işletmecisi Cemal Bingöl, ‘Hem kumumuz, hem de denizimiz çok özeldir.

Avsallar halk plajı nerede?

İncekum Burnu ile Fuğla Koyu arasında üç kilometre uzunluğundadır. Plaj kumsaldır. Kıyı boyunca restoran ve kafeteryalar sıralanır. Koyun sonundaki kayalıklar, güzel bir dalış merkezidir.

Alanya Konaklı deniz nasıl?

Konaklı Plajı

Yer yer kumsallarla yer yer kayalıklarla kaplı olan plajın kimi yerlerine giriş ücretliyken, halka açık yerlere yanınıza havlunuzu alarak girebilir, Alanya’nın muhteşem denizinin tadını çıkarabilirsiniz. Plajın büyük bir kısmı kayalık yapıdadır. Aynı zamanda plajda bir de iskele bulunur.

Alanya’nın en güzel plajı hangisi?

Alanyanın en güzel plajı – Kleopatra Plajı

See also:  Okul Servisi Nereye Şikayet Edilir?

Antalya Alanya denizi nasıl?

Plajlar geniş kumsallardan oluşur ve birçoğu Mavi Bayraklıdır. Plajlar Alanya’nın batısında 36, doğusunda 24 kilometreyi bulur. Alanya’da deniz suyunun rengi kıyıda maviden turkuvaza dönüşür. Durgun havalarda dipteki balıkları, çıplak gözle görmek olasıdır.

Incekum Marmaris arası kaç km?

Marmaris merkeze yaklaşık 25 km uzaklıkta bulunan İncekum Plajına Muğla Merkez ve Marmaris’ten dolmuşlarla ulaşabilirsiniz yada Akyaka günü birlik tekne turları ile İncekum Plajı dahil birçok koya gidebilirsiniz.

Patara plajı nerede?

Patara Plajı Antalya’da bulunuyor. Kaş ve Fethiye ilçeleri arasında bulunan Patara Plajı Gelemin Köyünün sınırları içerisinde bulunuyor. Patara Plajı adını Patara Antik Kentinden alıyor.

Turunç sahili nerede?

Turunç Halk Plajı, Muğla’nın Marmaris ilçesinin Turunç beldesinde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector