Antalya Hipodromu Ne Zaman Başlayacak?

Antalya Hipodromu’nun yapımına Türkiye Jokey Kulübü tarafından 2017 yılında başlanmış olup hipodromun 19 Ocak 2022 yılında açılışı yapılmıştır.

Antalya Hipodromu ne zaman aciliyor?

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Antalya Hipodromu, 19 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açıyor.

Antalya Hipodromu hangi günler açık?

Koşular, ocak, şubat, mart, nisan, kasım, aralık ayları olmak üzere 6 ay boyunca, her çarşamba ve cuma günü koşulacak. Açılışın hemen ardından bugün 5i İngiliz, 2si ise Arap safkanlarına mahsus 7 yarış gerçekleştirildi.

Antalya Hipodromu hangi ilçede?

Açılış töreninde konuşan Vali Yazıcı, hipodromun Antalya’da 12 ay turizm projesine katkı sunacağını dile getirdi. Antalya’nın Döşemealtı İlçesi Yağca Mahallesi’ndeki 810 dönümlük araziye kurulan ve bu özelliğiyle Türkiye’nin en büyük 3’üncü hipodromu olma unvanını taşıyan Antalya Hipodromu törenle açıldı.

Antalya hangi günler at yarışı var?

Koşular, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Kasım, Aralık ayları olmak üzere 6 ay boyunca, her Çarşamba ve Cuma günü, haftada 2 (iki) yarış günü olacak şekilde koşulacak. Saat 14.00’te ilk startın verileceği açılış programında birbirinden heyecanlı 7 koşu gerçekleştirilecek.

Antalya At yarışları ne oldu?

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Antalya Hipodromu’nda ilk yarış yapıldı. Döşemealtı ilçesi Yağca Mahallesi’ndeki 810 dönümlük araziye kurulan ve bu özelliğiyle Türkiye’nin en büyük 3. hipodromu olma unvanını taşıyan Antalya Hipodromu törenle açıldı.

At yarışı ne zaman açılacak?

Sonbahar-Kış yarış sezonları sona ermesiyle birlikte 10 Nisan Pazartesi günü Bursa ve Şanlıurfa’da, 11 Nisan Salı günü Ankara ve Kocaeli, 12 Nisan Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ, 13 Nisan Perşembe günü İzmir ve 15 Nisan Cumartesi günü de Adana’da İlkbahar-Yaz yarış sezonu başlayacak.

Antalya Hipodromu kumu sentetik mi?

İstanbul’un ardından ikinci sentetik pistin 1930 metre uzunluğunda olduğunu belirten Antalya Hipodrom Genel Müdürü Murat İşçen, yarı sentetik ikinci pistin ise 1860 metre uzunluğunda, kum ve elyaf karışımı özel bir yapıya sahip olacağını kaydetti.

See also:  onur belgesi ne ise yarar universite?

Antalya Hipodromu sentetik mi?

Antalya Hipodromu sentetik pisti tamamlanmış olup, 14 Mart 2022 (dahil) tarihinden itibaren idmanlara açılacaktır. Ayrıca, 18 Mart 2022 (dahil) tarihinden itibaren, Antalya Hipodromunda yarışlar hem sentetik pistte, hem de kum pistte koşulacaktır.

Ankara hipodromu Ne Zaman Açılacak 2022?

Orhan Meker Serbest Handikapı 13 Nisan 2022
Uluslararası Yarış Festivali 3 ve 4 Eylül 2022
Ankara Koşusu 24 Eylül 2022
TJK Koşusu 25 Eylül 2022
Çaldıran Koşusu 23 Ekim 2022

Antalya Hipodromu hangi bölgede?

Antalya’nın Döşemealtı ilçesi Yağca Mahallesi’ndeki 810 dönümlük araziye kurulan ve sentetik ile yarı sentetik olmak üzere iki yarış pistine sahip hipodromun açılışı için yarın saat 13.30’da tören düzenlenecek. Tören için Merkez Muratpaşa Camisi ve Döşemealtı Kaymakamlık binası önünden seferler düzenlenecek.

Antalya Hipodromu hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Döşemealtı yakınından geçiyor: DC15, DM85A, DM86, SD20.

At yarışları hangi günler?

İstanbul ilkbahar-yaz yarış sezonunda yarışlar; Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım aylarında Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün yapılacak.

Bugün at yarışları saat kaçta başlıyor?

İzmir gündüz ve gece ile İstanbul gece yarışlarının 6’lı Ganyan başlama saatlerinde değişiklik olmayıp, İstanbul ve İzmir gündüz yarışlarında saat 15.30’da, bu illerdeki gece yarışlarında saat 17.30 olarak başlamaya devam edecektir.

Antalya koşusu saat kaçta?

Programda 4+ yaşlı safkan Arap atlarının katılım göstereceği, 1400 metre mesafe kum pistte gerçekleştirilecek ve saat 15.30’da start alacak Antalya Vali Koşusu ise günün sonucu en çok merak edilen yarışı konumunda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector