Antalya Havalimanı’Ndan Kemer’E Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanından Kemere gitmek için öncelikle Antalya Havalimanından Otogara gitmeniz gerekmektedir. Antalya Otogarı’ndan ise otobüs veya minibüsler ile Kemer ve tatil beldelerine (Çamyuva, Beldibi, Göynük, Ollimpos) ulaşım sağlanmaktadır. Her zaman Antalya Otogarı’ndan Kemer’e çok kolay araç bulunabilmektedir.
Uçak ile Kemer’e Ulaşım Antalya Havalimanı’ndan Antalya merkeze Havaş Otobüsleri ile transfer mümkündür. Antalya Otogarı’ndan ise düzenli otobüs ve minibüs seferleri ile Kemer ve tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Her on dakikada bir Antalya Otogarı’ndan Kemer”e araç bulunabilmektedir.

Kemere gitmek için hangi havaalanı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız.

Kemer’e uçakla nasıl gidilir?

Kemer’e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Antalya Kemer hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, CV47, VC59.

Kemer’e nasil gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan tramvay, HAVAŞ servisi ya da belediye otobüsü ile Antalya Otogarı’na ulaştıktan sonra otogardan her 30 dakikada bir hareket eden Kemer dolmuşlarıyla Kemer’e gidebilirsiniz. Antalya Otogar’dan Kemer’e ulaşım 45 dakika sürüyor.

Kemerle Havaalanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Antalya Kemer otobüs bileti ne kadar?

Antalya – Kemer arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺254.

Kemerden kirişe nasıl gidilir?

Kiriş’e ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmek durumundasınız. Antalya’dan Kemer Kumluca istikametine 50 km. sonra Kiriş’e ulaşırsınız. Kemer’den ise yaklaşık 5,5 km. mesafede. Antalya terminalinden düzenli olarak otobüs seferleri yapılmakta.

See also:  Antalya Kalkan'A Nasıl Gidilir?

Antalya Kemer Son otobüs kaçta?

Antalya’dan da 08:00’da başlayacak seferler, 19:00’da sona erecek.

Antalya Kemer arası otobüsle kaç saat?

Kemer – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya’dan Kemer’e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Kemere neresidir?

Teknede “Kemere” nedir? Karsılıklı postaları birbirine baglayan ve üzerine güvertenin kuruldugu, teknenin enlemesine kirişlerine kemere denir.

Tekirovadan kemere nasıl gidilir?

Tekirova’ya karayolundan ulaşmak için öncelikle Kemer’e gitmelisiniz. Kemer’den her on dakikada bir hareket eden Tekirova minübüsleri bulunuyor. Eğer özel aracınızla geliyorsanız, yine Kemer’e uğramanız gerekmektedir. Oradan Kumluca-Finike yoluna çıktığınızda geriye sadece 10 dakikalık yolunuz kalmış olacaktır.

Isparta Kemer arası kaç km?

Isparta Kemer Otobüs Bileti

En Ucuz Sefer Isparta – Kemer Arası Kaç Km
Isparta – Kemer Arası Kaç Saat 2sa 12dk Günlük Sefer Sayısı
En Çok Sefer Yapan Firma Sefer Yapan Firma Sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector