Antalya Havalimanı Side Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanından Side’ye nasıl gidilir: Antalya Havalimanı, Side’ye yaklaşık 65 km uzaklıkta. Antalya Havalimanı’ndan Side’ye doğrudan toplu ulaşım imkanı bulunmuyor. Araç kiralama, özel transfer aracı ya da shuttle araçlarıyla havalimanından Side’ye kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Antalya Havalimanı’ndan Side’ye ulaşım için 600 numaralı otobüse binip terminalde inebilir, buradan sık aralıklarla hareket eden Manavgat – Side minibüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz havalimanından araç kiralayabilir veya transfer ayarlayarak ortalama 1,5 saatte Side’ye varabilirsiniz.

Side’ye uçakla nasıl gidilir?

Side’ye havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Havalimanı’ndan Side’ye otobüs, taksi, terminal içerisindeki şirketlerin ofislerinden araç kiralayarakta ulaşabilirsiniz.

Side den havaalanına nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan Side ‘ ye ulaşım için 600 numaralı otobüse binip terminalde inebilir, buradan sık aralıklarla hareket eden Manavgat – Side minibüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz havalimanından araç kiralayabilir veya transfer ayarlayarak ortalama 1,5 saatte Side ‘ ye varabilirsiniz.

Side Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Side Arası mesafe Kaç km? Side’ye en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır ve Antalya havalimanı ile Side arası mesafe 65 kilometredir. En hızlı rota ile 56 dakika sürmektedir.

Side merkeze nasıl gidilir?

Antalya’dan Side’ye Ulaşım

Antalya merkezinden Side’ye ulaşmak için şehrin güneydoğu yönüne doğru ilerlemeniz, Aksu ve Serik ilçelerini geçtikten sonra Çolaklı bölgesine varmanız gereklidir. D400 karayolu üzerinde ilerledikten sonra ilçe merkezine girmenize gerek kalmadan Side’ye ulaşabilirsiniz.

Side hangi havalimanına yakın?

Side’ye Havayolu ile Ulaşım

Side’ye yapılacak olan havayolu yolculukları için Antalya Havalimanı kullanılmaktadır. Yaz aylarında yoğunluktan ötürü Gazipaşa Havalimanı’nın da tercih edilebildiği bu alternatif daha az bir şekilde değerlendirilmektedir.

See also:  Okul Öncesi Sınıf Ortamı Nasıl Olmalı?

Side nereye yakın?

Antalya’nın doğusundaki Manavgat ilçesine bağlı olan Side ülkemizin en gözde tatil beldeleri arasındadır. Antik Çağ’da liman kenti olan Side, Antalya’ya 75 kilometre mesafededir. İstanbul – Side arası 750 kilometre, Ankara – Side arası mesafe ise 496 kilometredir.

Antalya Havalimanı Side Sorgun arası kaç km?

olduğunu merak ediyorsanız şayet yaklaşık 65 km’lik keyifli bir yolculuk yaşayacağınızı bilmelisiniz.

Istanbuldan Sideye giderken hangi şehirlerden geçilir?

Bilecik – kütahya-Afyon – Burdur yolunu öneririm.

Antalya Havaalanından Sideye taksi ne kadar?

Antalya Havalimanı Taksi Ücretleri – Antalya Airport Taxi Price:

ANTALYA HAVAALANI TAKSİ ÜCRETLERİ EURO MESAFE (KM)
ANTALYA HAVALANI – SİDE SORGUN MANAVGAT 60 EURO 75 KM
ANTALYA HAVALANI – SİLİFKE 260 EURO 390 KM
ANTALYA HAVALANI – SULTANDAĞI 190 EURO 320 KM
ANTALYA HAVALANI – TEFENNİ 100 EURO 140 KM

Antalya Havalimanı Antalya arası kaç km?

Çünkü havalimanı ve şehir merkezine oldukça yakın mesafede konumlanmasından dolayı tercih edilme sebepleri de artan bir yerdir. Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Antalya Manavgat Antalya Havaalanı arası kaç km?

Manavgat’a 65 km uzaklıkta olan Antalya Havalimanı, Antalya havalimanından Manavgat’a nasıl gidilir sorusunu soranlar için önemli bir bilgi olarak karşımıza çıkar.

Manavgat Side nasıl gidilir?

Manavgat’tan Side’ye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Side arası 7 km olup yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Sabah 09:00 a kadar son durak Side merkezi, 09:00 dan sonra ise Side otogarıdır.

Side tatil için nasıl bir yer?

Side ise Antalya’nın en büyük ilçelerinden bir tanesidir. Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Side ilçesinde çok sayıda turistik tesis ve 5 yıldızlı oteller yer alıyor. Yazın gelen yerli ve yabancı turistler ilçenin nüfusunun yaz aylarında artmasını da sağlıyorlar.

See also:  Antalya Ne Meşhur?

Antalya Side ne kadar?

Antalya Popüler Otobüs Seferleri. Side Belediyesi Popüler Otobüs Seferleri.

Bu otobüs güzergahı hakkında bilgi.

Günlük Otobüs Seferleri 13
En Düşük Bilet Fiyatı ₺284
Ortalama Bilet Fiyatı ₺292
En Kısa Yolculuk Süresi 1s5d
Ortalama Otobüs Yolculuğu Süresi 1s5d

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector