Antalya Havaalanından Kumluca’Ya Nasıl Gidilir?

Antalya kent merkezine 13 km uzaklıktaki havalimanına ulaştıktan sonra tramvay, belediye otobüsü, taksi ya da HAVAŞ servisi ile Otogar’a geçip Otogar’dan Batı Antalya firmasının otobüsleriyle Kumluca’ya ulaşabilirsiniz.

Kumluca Antalya Havalimanı arası kaç km?

Kumluca’ya Havayolu ile Ulaşım

Havalimanı, ilçe merkezine yaklaşık olarak 110 kilometre uzaklıktadır.

Antalya Kumluca nereye yakın?

Coğrafya. Kumluca İlçesi, Batı Akdeniz bölümünün, Antalya Körfezi’nin batı kısmındaki Teke Yarımadası diye adlandırılan Antalya Körfezi ile Fethiye Körfezi hizasında Akdeniz’e doğru uzanan uzantı üzerinde ve Antalya’ya 90 km uzaklıktadır.

Antalya Kumluca arası otobüsle kaç saat?

Kumluca – Antalya arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Kumluca – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 30dk sürmektedir.

Alanya Kumluca nerede?

Kumluca nerede

Kumluca, Türkiye’de Akdeniz Bölgesi’nin Batı Akdeniz Bölümü’nde yer alıyor. İlçe, Antalya Körfezi’nin batısındaki Teke Yarımadası ile Fethiye Körfezi arasında bulunuyor. Kumluca güneyinde Akdeniz, kuzeyinde Korkuteli, doğusunda Kemer, batı ve kuzeybatısında ise Elmalı ile çevrili.

Adrasan otobüsleri nereden kalkıyor?

Adrasan’a gelmek için Antalya otobüs terminalindeki ilçeler terminalinden Batı Antalya ve Çiçek tur minibüslerine binebilirsiniz. Her gün Antalya’dan Adrasan’a karşılıklı seferler düzenliyor.

Antalya Havalimanı Olimpos arası kaç saat?

¥ Antalya – Olimpos arası 85 kilometre ve araçla 1 buçuk saat sürmektedir. ¥ Bursa – Olimpos arası 620 kilometre ve araçla 8 saat sürmektedir.

Antalya Havalimanı Antalya arası kaç km?

Çünkü havalimanı ve şehir merkezine oldukça yakın mesafede konumlanmasından dolayı tercih edilme sebepleri de artan bir yerdir. Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Antalya Havalimanı Türkler arası kaç km?

Antalya havalimanı Türkler arası transfer ve Ulaşım

See also:  Okul Numaramı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim?

Antalya havalimaı Alanya, Türkler arası mesafe 107 km’dir.

Kumlucada denize girilir mi?

Kumluca, Antalya’nın doğal güzellikleriyle ön plana çıkan tatil merkezlerinden biridir. Yüzölçümü bakımından kısıtlı bir alana sahip olan Kumluca, buna rağmen çevresinde bulunan koy, plaj ve beachler ile birlikte ziyaretçilerine keyifli bir tatil sunmaktadır.

Kumluca nerede hangi bölgede?

Kumluca ilçesi, Akdeniz Bölgesinde, Antalya Körfezi ile Fethiye Körfezi arasında Teke Yarımadası adı verilen Akdeniz’e doğru uzanan çıkıntı üzerinde yer almaktadır. Antalya ilinin batısında yer alan ilçelerinden biri olan Kumluca, merkeze 95 km uzaklıktadır.

Kumluca’da nerede denize girilir?

Kumluca Plajları

 • Suluada. Suluada Ziyaret AlanıSuluada’ya ulaşım yalnızca tekneler ile sağlanır.
 • Korsan Koyu. Korsan Koyu PlajıKumluca’ya bağlı Mavikent Mahallesi üzerinde yer alır.
 • Adrasan Sahili.
 • Olimpos Plajı (Olympos Plajı)
 • Porto Ceneviz Koyu.
 • Akseki Koyu.
 • Aktaş Plajı
 • Papaz İskelesi (Papaz Koyu, Papaz Plajı)
 • Ankara Kumluca otobüs kaç saat?

  Ankara – Kumluca arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 58 dakika sürmektedir. Ankara – Kumluca arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Ankara – Kumluca arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Kamil Koç, Güney Akdeniz Seyahat firmalarıdır.

  Antalya Adrasan arası otobüsle kaç saat?

  Adrasan, Antalya’nın batısında, Akdeniz kıyısında yer alıyor. Antalya-Fethiye Karayolu üzerinde, Antalya il merkezine 95 km mesafede konumlanan Adrasan’a Antalya’dan 1.5 saatte ulaşılıyor. Adrasan, Kumluca ilçe merkezine ise 27 km mesafede. Adrasan’a ulaşım Antalya kent merkezi üzerinden sağlanıyor.

  Antalya Finike Son otobüs kaçta?

  ANTALYA – FINIKE otobüs hattı (Antalya > Finike), Antalya – İlçeler Terminali durağından başlayıp Finike durağına gidene kadar 4 duraklartan geçiyor. ANTALYA – FINIKE otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:15’da çalışmaya başlıyor ve 21:30’da bitiyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector