Antalya Havaalanından Beldibine Nasıl Gidilir?

Tramvay Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışmaktadır. Tramvayın otogar durağında inmeniz gerekmektedir. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer’e giden otobüslere binip Kemer’e Beldibine, Göynük, Çamyuva’ya gidebilirsiniz.

Kemere gitmek için hangi havaalanı?

Karayolu ulaşımlarında, özel araçla Türkiye’nin her yerinden seyahat yapılabilen Kemer’e birçok noktadan direkt otobüs seferleri de ulaşım sağlamaktadır. Havayolu ulaşımlarında ise Kemer’e en yakın lokasyonda bulunan Antalya Havalimanı kullanılmaktadır.

Antalya Havalimanından Göynük e nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Kemer’in Göynük beldesine ulaşım için havalimanı taksileri, özel transferler ve toplu taşıma hizmetlerini kullanabilirsiniz. Havalimanı taksilerine rezervasyon yaptırmadan binebilir ve çevre yolundan D400 karayoluna çıkıp 50 dakikada Göynük’e ulaşabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Kemer Taksi ne kadar?

Antalya Havalimanı Kemer arası mesafe 58 Km ve ortalama 55 dakika süren bir yolculuktur. Bunun için ise ortalama ücret ne kadar olur diye hesaplamak istersek 350 TL ile 400 TL arasında değişebilmektedir.

Antalya Havalimanından kemere Havaş var mı?

Uçak ile Kemer’e Ulaşım

Antalya Havalimanı’ndan Antalya merkeze Havaş Otobüsleri ile transfer mümkündür. Antalya Otogarı’ndan ise düzenli otobüs ve minibüs seferleri ile Kemer ve tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Her on dakikada bir Antalya Otogarı’ndan Kemer”e araç bulunabilmektedir.

Kemer havaalanı var mı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız. Diğer bir seçenek ise özel araç kiralama ve taksiler.

Kemere uçakla nasıl gidilir?

Kemer’e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

See also:  Finlandiya'Da Eğitim Nasıl?

Antalya Kemer Transfer ne kadar?

Antalya Havalimanı Kemer Transfer Ücretleri

Transfer Tipi Fiyat
VIP Ekonomik, Özel Transfer, 1-8 Kişi 39 EUR 41 $ 35 £ 650 TL
Minibüs, Özel Transfer, 1-13 Kişi 50 EUR 54 $ 45 £ 850 TL
VIP Ultra Lüks, Özel Transfer, 1-6 Kişi 71 EUR 75 $ 64 £ 1200 TL
Engelsiz Minibüs, Özel Transfer, 1-4 Kişi 133 EUR 141 $ 119 £ 2250 TL

Antalya Havalimanında Havaş var mı?

HAVAŞ (Havaş)

HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ (Havaş) durağıdır. HAVAŞ (Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ hattında 8 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 19 dakika.

Antalya Taksi km başına kaç TL?

Alınan karara göre Antalya’da 5.5 TL olan taksimetre açılış ücreti 6 TL oldu. İndibindi ücreti ise 12 TL olarak güncellendi. Kilometre başına ödenecek olan ücret ise 5 TL olarak belirlendi.

Kemerle Havaalanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Antalya’da taksi ne kadar?

Taksimetre Açılış 7 lira, kilometre ücreti 7 lira, saat ücreti 30 lira, birim metre (100m) 0.70 lira, birim zamanı (1dk) 0.50 lira, kısa mesafe ücreti 20 lira. 8 şubat salı günü şoförler odası kapalı pazar yanında taksimetre ayarı yapılacaktır. Şimdiden camiamıza hayırlı uğurlu olsun.’

Havaş servis ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVAİST otobüsleri ile kişi başı Kadıköy’e 35 ve Taksim’e 50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz.

Alanya Antalya Havaş ne kadar?

Buradan Alanya’ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 550 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 75 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 75 TL’dir.

See also:  Köpek Eğitim Clicker Ne Işe Yarar?

Antalya Havaş nereye gider?

Antalya Havalimanı Havaş nereye gidiyor? Antalya Havalimanı ‘ndan Şehir Merkezine, Kepez Belediyesi’ne, 5M Migros’a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar’a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector