Antalya Hangi Yoldan Gidilir?

İstanbul’dan Antalya’ya gitmek isteyenler için en kestirme yol İstanbul’dan çıktıktan sonra Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur yoludur ve toplamda 698 kilometredir. Aynı şekilde Antalya’dan İstanbul’a gitmek isteyenler de bu yolu tercih edebilirler. Diğer bir seçenek ise 727 kilometre uzunlukta olan Eskişehir yoludur.

Antalyaya giderken nerelerden geçilir?

Özel araçla İstanbul’dan yola çıkıp Antalya’ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Ankara Antalya hangi yol tercih edilmeli?

Ankara-Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara-Afyon-Keçiborlu-Burdur-Antalya güzergahını tercih etmeleri. Sivrihisara bağlanan yolda dönüş güzergahındaki kısa bir bölüm hariç yol gayet güzel ve sakindi.

Istanbul Antalya yolu otoban mı?

Özel araçla İstanbul ‘ dan yola çıkıp Antalya ‘ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir.

Eskişehir Antalya hangi yol?

D560 karayolu üzerinden Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta ve Antalya üzerinden Alanya ‘ya ulaşım sağlanabilir.

Bursa Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Bursa ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 544 kilometre. Yol yaklaşık olarak 6 saat ve 42 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Demetevler, Erdoğan, adı?, Bozüyük ve İnönü üzerinden geçer.

Ankara’dan Antalya’ya giderken nerelerden geçilir?

çok sık olarak polatlı, sivrihisar, afyon, burdur, bucak güzergahı izlenir.

Ankara Antalya Afyon üzerinden kaç km?

2:22. D260 7 km, 05 dk. 2:28. D260 D650 208 km, 2 s 36 dk.

Ankara ile Antalya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 385 km ✈️
Sürüş süresi 6 s 36 dk.
Yakıt miktarı 43,3 L
Yakıt fiyatı 278,7 TRY

Ankaradan Antalyaya nasıl gidilir kaç km?

Ankara ile Antalya arası kara yolculuğu 546 km sürmektedir. Ayıca 483 km olan bir alternatif rotada bulunmaktadır. Ancak otobüsler genelde 583 km olan yolu kullanmaktadır. Ankara’dan Konya Akşehir ilçesi ve Isparta istikametinden Antalya’ya ulaşılmaktadır.

See also:  Izmir Ne Kadar Yağış Aldı?

Ankara Alanya hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

Istanbul Antalya paralı yol ne kadar?

Yol yaklaşık olarak 7 saat ve 57 dakika zaman alır ve Kütahya, Burdur, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk ve Dilovası üzerinden geçer. Rota üzerinde paralı yollar var.

İstanbul ile Antalya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 481 km ✈️
Yakıt miktarı 55,3 L
Yakıt fiyatı 355,8 TRY

Istanbul Antalya yol güzergahı kaç km?

İstanbul – Antalya arası karayolu ile 724 km’dir.

Istanbul Antalya arası özel araçla kaç saat?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km’lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL-ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

Antalya Eskişehir arası kaç kilometre?

Eskişehir Antalya arası otobüs yolculuğunuz 5 saat 10 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 416 kilometredir.

Eskişehir Antalya arası otobüsle kaç saat sürüyor?

Eskişehir – Antalya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Eskişehir – Antalya arası toplam 415 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat 30 dakika sürüyor.

Lara ve Antalya arası kaç km?

Antalya ile Lara arasındaki mesafe karayoluyla 20 kilometre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector