Antalya Habibler Mahallesi Nerede?

Antalya ili, Kepez ilçesine bağlı Habibler mahallesi konum olarak 36.948830 enlem, 30.727820 boylamda yer almaktadır. Coğrafi koordinatları ise 36°56’55,8’N 30°43’40,2’E ‘dır. Habibler iller, ilçeler arası kaç km?

Antalya Habibler mahallesi nereye bağlı?

Habibler, Antalya ilinin Kepez ilçesine bağlı bir mahalledir.

Habibler Mahallesi hangi semtte?

Habipler, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda, Sultançiftliği’nin kuzeyinde Habibler Mahallesi ile Yayla Mahallesi’nin birleşimiyle ortaya çıkan yeni semttir. Eyüpsultan ile Gaziosmanpaşa arasında paylaşılıyordu.

Habibler nereye yakın?

Habibler Mahallesi bağlı olduğu Sultangazi ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır. Habibler Mahallesi İstanbul şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 14 kilometredir.

Kepez Antalya hangi ilçeye bağlı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali Kepez’de bulunmaktadır. İlçede hayvanat bahçesi ile piknik ve mesire alanı bulunmaktadır.

Kepez
Ülke Türkiye
İl Antalya
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi
İdare

Habiblere hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları habibler mahallesi yakınından geçiyor: MK80, MZ78, VC56, VF66.

Habipler Arnavutköy nereye bağlı?

Basaksehir bölgesinde bulunan Arnavutköy Habibler Yolu, minibüs / dolmuş durağına ne kadar uzaklıktadır? Basaksehir bölgesinde bulunan Arnavutköy Habibler Yolu konumuna en yakın minibüs / dolmuş durağı, 6 dk yürüme mesafesindedir.

Sultançiftliğine hangi otobüs gider?

Sultangazi bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultançiftliği adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 336E, 336T, 36F, 36L.
 • Metro: M7.
 • Tramvay: T4.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-15, MİNİBÜS: A-28, MİNİBÜS: A-74.
 • Sultangazi’de kaç tane mahalle var?

  İstanbul’un kuzeybatısında, denizden 50 metre yükseklikte, 36 km² yüz ölçüme sahip Sultangazi ilçesi doğuda Eyüp, batıda Esenler, güneyde Gaziosmanpaşa, kuzeybatıda Başakşehir ilçeleriyle sınır oluşturmaktadır. İlçemizde 15 mahalle bulunmaktadır.

  Sultangazi nereye bağlı?

  Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında Gaziosmanpaşa’ya bağlı 14, Eyüpsultan ve Esenler’e bağlı birer mahallenin katılımıyla kuruldu.

  See also:  Izmir Oyun Festivali Ne Zaman?

  Antalya Kepez hangi tarafta?

  Kepez, Türkiye’nin güneyinde Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinin yaklaşık 471.000 nüfuslu bir ilçesidir. Kepez ilçesi, Antalya’nın ilçelerinden kuzeyinde ve batısında Döşemealtı, doğusunda Aksu, güneyinde Muratpaşa ve güneybatısında da Konyaaltı ilçeleriyle komşudur.

  Antalya Kepez nasıl bir yer?

  Kepez’in Coğrafyası

  °20′-32°35′ doğu boylamları ile 36°07′-37°29′ kuzey enlemleri arasında yer alan bir ilçedir. Güneyinde Akdeniz bulunan ilçenin, kuzeyinde Toros dağları yer almaktadır. İlçenin denizden yüksekliğinin ortalama 20-39 metre arasında olduğu bilinmektedir.

  Kepez Antalya’nın ilçesi mi?

  Antalya ilinin ilçeleri; Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez’dir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector