Antalya Forum Hangi Otelde?

Antalya Diplomasi Forumu 11-13 Mart tarihleri arasında Belek Turizm Merkezi’ndeki NEST Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Antalya diplomasi forumu 2022 nerede yapılacak?

Forum, NEST Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. Havalanına 32 km, şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan NEST, Antalya Belek’te yer almaktadır.

Antalya diplomasi forum nerede?

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde ve Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun ev sahipliğinde, küresel ve bölgesel meselelerin ele alınacağı, resmi ve hükümet dışı aktörleri bir araya getirecek olan “Antalya Diplomasi Forumu’nun (ADF) ikincisi 11-13 Mart 2022 tarihlerinde Antalya’da

Diplomasi Forumu nerede yapılıyor?

Antalya Diplomasi Forumu, 11-13 Mart 2022 tarihleri arasında Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun ev sahipliğinde ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde “Diplomasiyi Yeniden Kurgulamak” temasıyla Antalya’da düzenlendi.

Antalya Diplomacy Forum ne?

ADF’yi, gayri resmi bir diplomatik platforma ve saygın bir düşünce forumuna dönüştüren tüm katılımcılara verdikleri özlü katkılar için müteşekkiriz. Sizleri Nisan 2023’te gerçekleştirilecek üçüncü ADF’de ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Diplomasi forumuna nasıl girilir?

l. Başvuruları uygun bulunan basın mensuplarının ayrıca http://link.ver.us/adf2021 internet adresinden Foruma kayıt olmaları gerekmektedir. Akreditasyon kartları, 17 Haziran 2021 tarihinden itibaren NEST Kongre Merkezi’ndeki Basın Masası’ndan şahsen temin edilecektir.

Edebiyatta forum ne demek?

Forum, insanları yakından ilgilendiren bir konuda konuşmacıların yanında dinleyicilerin de söz alarak tartışmaya aktif katıldığı tartışma türlerinden biridir. Forumda bir başkan bulunur.

Antalya Zirvesi 2022 ne zaman?

Türkiye Turizm Zirvesi, 24-26 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector