Antalya Fibabanka Subesi Nerede?

Fibabanka Akdeniz Şubesi, Antalya ilinde Muratpaşa ilçesinde faaliyet göstermektedir. Fibabanka Akdeniz şubesine 0 (242) 314-1021 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (242) 322-2493 faks numarası ile erişebilirsiniz.

Fibabank hangi bankaya ait?

Fibabanka, 2010 yılında Millennium Bank’ın Fiba Holding tarafından satın alınmasıyla oluşturulan özel mevduat bankası.

Fibabank hangi illerde var?

Fibabanka Anonim Şirketi işletme adıyla Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılmış olan, 2013 yılı itibariyle Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ illerinde toplam 62 şubeyle bireysel ve ticari

Fiba Banka güvenilir mi?

Fibabanka, ülkemizde faaliyet gösteren pek çok banka gibi güvenilir bir bankadır. Aynı zamanda faaliyetleri icabı müşteri portföyü de fazladır. Türkiye’de kurulan pek tüm bankalar 5411 sayılı bankacılık kanuna göre kurulurlar ve yönetilirler.

Fibabanka devlet güvencesinde mi?

Türkiye’de mevduatın ve katılım fonlarının sigortalanması yetki ve görevi kamu tüzel kişiliğini haiz Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)’ye aittir.

Fibabanka alışveriş kredisi nereye ödenir?

Fibabanka Alışveriş Kredisi taksitlerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan, şube ve ATMlerimizden ödeyebilirsiniz. İş Bankası Bankamatikleri’nde Fibabanka Banka Kartı’nızı kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka turkiyede kac subesi var?

“Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun 11 Kasım 2012 tarih ve 5042 sayılı kararı ile, Fibabanka A.Ş. hisselerinin Fiba Holding A.Ş.

25.06.2022 Tarihi İtibarıyla Gruplar Bazında,Banka ve Bankaların Şube Sayıları

Banka/Grup Adı Türkiye Bankacılık Sistemi
Banka Sayısı 51
Yurtiçi Şube* 9685
Yurtdışı Şube* 71

Fibabanka kredisi kimlere çıkar?

Herkes bireysel ihtiyaç kredisi çekebilir mi? Kredi başvurusunda bulunmak ve kredi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır. Fibabanka Kredi Politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

See also:  Antalya Karta Nasıl Para Yüklenir?

Türkiyedeki en iyi banka hangisi?

Aktif Büyüklüğüne Göre Banka Sıralaması – Eylül 2021

(Milyon TL)
Banka Ödenmiş Sermaye
1 Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. 13.100
2 Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. 3.906
3 Türkiye Halk Bankası A.Ş. 2.474

En kolay krediyi hangi banka veriyor?

Qnb Finansbank, Enpara, Ziraat Bankası, Akbank kolay şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredi almanız mümkündür.

Fibabanka benim Piyasam nedir?

Benim Piyasam Nedir? Benim Piyasam, Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan kolayca erişim sağlayabileceğiniz, haftada 7 gün, 24 saat döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, tercih ettiğiniz kurdan kendi piyasanızı kendinizin yaratabileceği bir yatırım özelliğidir.

Fibabank Finans Bank mı?

19 Ekim— Finansbank Yönetim Kurulu Murahhas Azası Ömer Aras, Finansbank’ın ileriye dönük stratejisine uygun olarak grup içindeki etkin yönetim ve denetimin sağlanabilmesi ve verimliliğin artırılması amacıyla Fiba Bank’ın satın alınarak Finansbank A.Ş. ile birleştirilmesine karar verildiğini açıkladı.

Mehmet Güleşçi kimdir?

1962 yılında doğdu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı bölümde Master yapmıştır. 1984 – 1996 yılları arasında Ernst&Young firmasının İstanbul ve Boston ofislerinde çalışmış, Türkiye’den ve ABD Massachusetts’den CPA belgeleri almıştır.

Fiba Holding kimin ne iş yapar?

Fiba Grup, finans, perakende, medya, enerji, pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm, sosyal hizmetler ve diğer alanlarında faaliyet gösteren Türk şirketidir. Ticari faaliyetlerine, 1987 yılında başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector