Antalya Fibabank Nerede?

Fibabanka Alanya Şubesi, Antalya ilinde Alanya ilçesinde faaliyet göstermektedir. Fibabanka Alanya şubesine 0 (242) 511-5050 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (242) 511-6995 faks numarası ile erişebilirsiniz.

Fibabank hangi bankaya ait?

Fibabanka, 2010 yılında Millennium Bank’ın Fiba Holding tarafından satın alınmasıyla oluşturulan özel mevduat bankası.

Fibabanka hangi ATM lerde geçerli?

Fibabanka ATMlerimizin yanı sıra Türkiye İş Bankası Bankamatikleri ve PTTmatikler ile 10.000’in üzerinde ATM’de işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Fiba Banka güvenilir mi?

Fibabanka, ülkemizde faaliyet gösteren pek çok banka gibi güvenilir bir bankadır. Aynı zamanda faaliyetleri icabı müşteri portföyü de fazladır. Türkiye’de kurulan pek tüm bankalar 5411 sayılı bankacılık kanuna göre kurulurlar ve yönetilirler.

Fibabank hangi illerde var?

Fibabanka Anonim Şirketi işletme adıyla Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılmış olan, 2013 yılı itibariyle Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ illerinde toplam 62 şubeyle bireysel ve ticari

Fibabanka devlet güvencesinde mi?

Türkiye’de mevduatın ve katılım fonlarının sigortalanması yetki ve görevi kamu tüzel kişiliğini haiz Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)’ye aittir.

Fibabanka alışveriş kredisi nereye ödenir?

Fibabanka Alışveriş Kredisi taksitlerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan, şube ve ATMlerimizden ödeyebilirsiniz. İş Bankası Bankamatikleri’nde Fibabanka Banka Kartı’nızı kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabank Finans Bank mı?

19 Ekim— Finansbank Yönetim Kurulu Murahhas Azası Ömer Aras, Finansbank’ın ileriye dönük stratejisine uygun olarak grup içindeki etkin yönetim ve denetimin sağlanabilmesi ve verimliliğin artırılması amacıyla Fiba Bank’ın satın alınarak Finansbank A.Ş. ile birleştirilmesine karar verildiğini açıkladı.

Fibabanka PTT kredi ödeme nasıl yapılır?

Kredi kartınız için zengin ödeme kanalı seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

  1. 444 88 88 Telefon Bankacılığı
  2. İnternet Bankacılığı
  3. ATM ile vadesiz hesaplardan.
  4. Otomatik ödeme talimatı
  5. Başka bankadan kredi kartına EFT.
  6. Fibabanka şubeleri.
  7. PTT şubeleri.
See also:  Izmir Didim Ne Kadar?

Fibabanka EFT ücreti alıyor mu?

Elektronik Fon Transferi Ücreti

0 – 1.000 TL arası işlemlerde belirtilen asgari tutar, 1.000,01 – 50.000 TL arası 13,6 TL, 50.000,01 TL ve üzeri işlemlerde belirtilen azami tutar alınır. EFT saatleri dışında yapılacak para transferi işlemlerinde (Havale/Swift/FAST Hariç) 8 TL(BSMV Dahil) işlem ücreti alınmaktadır.

Fibabanka kredisi kimlere çıkar?

Herkes bireysel ihtiyaç kredisi çekebilir mi? Kredi başvurusunda bulunmak ve kredi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır. Fibabanka Kredi Politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

En kolay krediyi hangi banka veriyor?

Qnb Finansbank, Enpara, Ziraat Bankası, Akbank kolay şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredi almanız mümkündür.

Fibabanka turkiyede kac subesi var?

“Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun 11 Kasım 2012 tarih ve 5042 sayılı kararı ile, Fibabanka A.Ş. hisselerinin Fiba Holding A.Ş.

25.06.2022 Tarihi İtibarıyla Gruplar Bazında,Banka ve Bankaların Şube Sayıları

Banka/Grup Adı Türkiye Bankacılık Sistemi
Banka Sayısı 51
Yurtiçi Şube* 9685
Yurtdışı Şube* 71

Türkiyedeki en iyi banka hangisi?

Aktif Büyüklüğüne Göre Banka Sıralaması – Eylül 2021

(Milyon TL)
Banka Şube Sayısı (Adet)
1 Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. 1.751
2 Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. 938
3 Türkiye Halk Bankası A.Ş. 1.016

Fibabanka istanbulda kaç şubesi var?

Fibabanka İstanbul şubeleri toplamda 28 tanedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector