Antalya Emlakçılar Odası Başkanı Kim Oldu?

Antalya Emlak komisyoncuları Oto Galericileri ve İş Takipçileri Odası Genel kurul secim toplantısı yapıldı. Tek listeyle girilen secime 4 dönemdir başkanlık yapan Şeref Sağlam tekrar başkan seçildi.

Antalya Emlakçılar Odasını kim kazandı?

Üç adayın yarıştığı divan başkanlığını AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin yaptığı Antalya Emlakçılar Oto Galericiler Odası seçimi Kepez Turgut Özal spor salonunda gerçekleştirildi.

Antalya Galericiler Başkanı kim?

Antalya Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmail ÇAĞLAR İl Müdürlüğümüze Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ismail Çağlar Kimdir Antalya?

Hakkımızda Antalya Emlakçılar – Oto Galericiler ve iş Takipçileri Odası Başkan Adayı 1968 Antalya Kaş doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi Demre Kale ilçesinde yaptım. Ticari hayatıma 1986 yılında taksi işletmeciliği ile başlayıp merketçilik, konfeksiyonculuk, Demre Mermer Ltd.

Antalya Emlakçılar Odası seçimi ne zaman?

Antalya esnaf odaları seçimlerinde yine tarihi günlerinden birini yaşıyor. 19 Şubat 2022 günü Antalya’nın en kalabalık üye sayılarından birine sahip Antalya Emlakçılar, Galericiler ve İş Takipçileri Odası başkanı seçimleri yapılacak.

Doç Dr Ismail Çağlar Kimdir?

Yüksek lisans ve doktora eğitimini Hollanda Leiden Üniversitesinde tamamlamıştır. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapan yazar, aynı zamanda SETA Toplum ve Medya Araştırmaları Direktörü olarak daçalışmalarını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector