Antalya Doğalgaz Aboneliği Nerede Yapılır?

Doğalgaz abonelik nereden yapılır? Abonelik işleminizi, İGDAŞ internet sitesinden online bağlantı sözleşmesini tıklayarak yapabilir veya İGDAŞ Hizmet Binalarında bulunan Pazarlama Şefliklerinden yaptırabilirsiniz. Binanızda doğal gaz servis kutusu yoksa, İGDAŞ yasal süre içerisinde servis kutusu bağlantısını yapacaktır.

Antalya doğalgaz aboneliği nereden yapılıyor?

Başvuru belgeleriyle birlikte Müşteri Hizmetleri Merkezleri’ne gelerek abonelik sözleşmesi yapılır.

Enerya abonelik ücreti ne kadar?

Abone iç tesisatına kadar oluşturulan doğal gaz dağıtım şebekesinin proje, işçilik, malzeme, kontrol ve onay harcamalarının abone başına düşen sabit payıdır. Her bir daire veya dükkânın brüt alanının ilk 200 m2’si için 1.158 TL + KDV, sonraki her 100 m2 için 1007 TL + KDV tutarında abonelik bedeli alınır.

Doğalgaz aboneliği için ikametgah gerekli mi?

Mülkiyete ait bir belge (tapu, ikametgah, kira kontratı vb) Nüfus cüzdanı Zorunlu Deprem Sigortası poliçesi.

Doğalgaz açtırmak için nereye gidilir?

Doğal gaz abonelik bağlantı başvurusu mülk sahibi, bağımsız bölüm maliki ya da yetkili temsilcileri tarafından doğal gaz dağıtım şirketine yapılır.

Antalya doğalgaz abonelik ücreti ne kadar?

ABONELİK BAŞVURUSUNDA BULUNUN VE BAĞLANTI ANLAŞMASI YAPIN

Bireysel ve merkezî kullanımlarda 2019 yılı için belirlenen Abone Bağlantı Bedeli: 200 m2’a kadar 594 TL + %18 KDV = 700,92 TL + Damga Vergisi, 200 m2’den sonraki her 100 m2 için 516 TL + %18 KDV = 608,88 TL + Damga Vergisi ilave olarak alınacaktır.

Yeni evin doğalgaz aboneliği nasıl yapılır?

İlk doğalgaz bağlantı başvurusu için, tesisatın bağlanacağı konutun açık adresinin bilgileri ve T.C kimlik kartı ile beraber doğalgaz dağıtım şirketine başvuru gerçekleştirilmelidir. Tesise sahip olan kişi ya da bağımsız bölümün maliki abonelik talebi gerçekleştirmek mümkün.

Doğalgaz ustune almak kaç TL 2021?

EPDK’nin konuyla ilgili kurul kararı, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Doğal gaz abonelik ücreti 2021 ne kadar? Buna göre, doğal gaz dağıtım şirketlerinin 2021 yılı için uygulayacağı abone bağlantı bedelinde üst sınır 749 lira oldu.

See also:  Mfl Hangi Lise Izmir?

2021 doğalgaz metreküp fiyatı ne kadar?

Konutlarda, 1 m3 doğal gaz için tüketicilerin 2021 yılı I. döneminde ödediği tutar bir önceki döneme göre %3,3, bir önceki yılın aynı dönemine göre ise %5,3 artarak ortalama 192,3 kuruş oldu. Bu konu ile ilgili bir sonraki haber bülteninin yayımlanma tarihi Mart 2022’dir.

Doğalgaz abonelik ücreti 2021 kaç taksit?

Buna göre, abone bağlantı bedelinin taksitli olmasını talep eden müşterilere abone bağlantı bedeli kredi kartına en az 3 taksit yapılabilecek. Dağıtım şirketi taksit sayısını artırabilecek. Abone güvence bedelinin taksitli olmasını talep eden müşterilere güvence bedeli vade farksız en az 6 eşit taksit yapılacak.

Kiracı doğalgaz aboneliği nasıl yapılır?

Abonelik başvurusu için; nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı, tapu belgesi ya da kira kontratı, ev sahibinden alınacak abonelik dilekçesi (kiracı için) ve bina tesisat numarası gerekiyor. Abonelik başvurusunun yanı sıra aynı belgeler ile doğalgaz kullanım sözleşmesi de düzenleniyor.

Doğalgaza abone olmak için ne gerekiyor?

Nasıl Abone Olabilirim?

  1. Tapu sahibinin Nüfus cüzdanının ibrazı (üzerinde TC Kimlik No bulunmalıdır.)
  2. Abone Bağlantı İşlemi Bilgi Beyan Formu (başvuru işlemi sırasında dağıtım şirketinde doldurulacaktır),
  3. Vekaletname (Tapu sahibi dışında birinin abonelik için gelmesi durumunda istenir.)

Bir kişi iki doğalgaz aboneliği alabilir mi?

Doğal gaz aboneliği bulunan bir yerde doğal gazı kullanan abonenin, aboneliğini feshetmesi yada söz konusu yerden ayrılması taşınması gibi nedenlerden dolayı bir başkasının aynı yere taşınarak orada doğal gaz kullanabilmesi için Dağıtım Şirketi’miz ile yapacağı gaz kullanım sözleşmesi İkinci gaz kullanım sözleşmesidir.

Doğalgaz üstüne alma nerede yapılır?

Doğalgaz aboneliğinin devredilmesi için nüfus cüzdanı, tapu ya da kira kontratı fotokopisi, binaya ait tesisat numarası ile birlikte ilinizin doğalgaz dağıtım şirketine gitmeniz gerekmektedir.

See also:  Izmir Saat Kulesi Nasıl Gidilir?

Doğalgaz açılırken evde olmak gerekir mi?

Doğalgaz aboneliği alma için doğalgazı kullanacak kişi bizzat kendi adına başvuru yapmalıdır. Adreste oturacak kişilerden biri doğalgaz aboneliği açabilir; ancak onun adına bir başkası başvuruda bulunamaz.

Doğalgaz abone ücreti ne kadar?

2022 yılı için belirlenen Abone Bağlantı Bedeli: 200 m2’a kadar 1158 TL + %18 KDV = 1366,44 TL + Damga Vergisi, 200 m2’den sonraki her 100 m2 için 1007 TL + %18 KDV = 1188,26 TL + Damga Vergisi ilave olarak alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector