Antalya Dan Belek’E Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanından Belek’e yaklaşık 20 dakika gibi kısa bir sürede gidilebilmektedir. İstanbul ile Belek arası yaklaşık 735 km’dir. İstanbul’dan hareket ederek Belek’e yaklaşık 9 saat içerisinde gitmek mümkündür. Ankara ile Belek arası 500 km’dir. Yolculuk 6.5 saat sürer.
Yapmanız gereken tek şey, Antalya Terminali’nden yarım saatte bir kalkan şehir içi hatları kullanmak. Minibüsle yaklaşık 1 saat süren bir yolculukla otelinize varabilirsiniz. Otobüs ile yaklaşık 11 saat süren Belek yolculuğunu, hava yolu ile sadece 1 saat 15 dakikaya düşürmek de mümkün.

Antalya Belek hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor: MK80, ÜA26, VC56, VF66, VS18.

Antalya Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Belek Antalya Otogar arası kaç km? Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

Belek Antalya merkez arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Ankara Antalya Belek otobüs kaç saat?

Belek – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 25 dakika sürmektedir. Belek – Ankara arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Belek Antalya Ankara arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Belek arası otobüs yolculuğu ortalama 8sa sürmektedir.

Belek hangi bolgede?

Belek, Antalya’nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir.

Antalya Belek nasıl bir yer?

Şehir hakkında: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir tatil beldesi olan Belek, Antalya şehir merkezinin 43 kilometre doğusunda yer alıyor. Son yıllarda sahip olduğu golf sahalarıyla Türkiye’de popüler bir turizm merkezi haline gelen Belek, yaz aylarında binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor.

See also:  Bursa Kastamonu Günleri 2022 Nerede Yapılacak?

Antalya Belek Neyi Meşhur?

Belek’de Gezilecek Yerler

 • Düden Şelalesi. Doğa Harikası Düden Şelalesi.
 • Aspendos Tiyatrosu. Aspendos Tiyatrosu Kalıntıları
 • Perge Antik Kenti. Perge Antik Kent Kalıntıları
 • Zeytintaşı Mağarası Zeytintaş Mağarası Sarkıtları
 • Köprülü Kanyon Milli Parkı
 • Dinler Bahçesi.
 • Kurşunlu Şelalesi Tabiat ve Doğa Parkı
 • Golf Sahaları
 • Antalya Otogar kaç dakika ücretsiz?

  25 DAKİKAYA KADAR ÜCRETSİZ OLACAK

  12.00-24.00 arası her saat için otobüslerden 1,49 lira, otomobillerden 0,37 liranın alınacağı otoparkta, 24 saat üstü her saat için otobüsler için 1,49 lira, otomobiller için 0,37 lira ödeme yapılacak.

  Alanya Otogar Antalya Otogar arası kaç km?

  Antalya ve Alanya arasında yolcuğunuz 2 saat 26 dakika sürmektedir. Bu iki rota arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 689 kilometredir.

  Antalya Lara Antalya Otogar arası kaç km?

  Antalya ile Lara arasındaki mesafe karayoluyla 20 kilometre.

  Havaalanı ile Belek arası kaç km?

  Belek ile havalimanı arası mesafe kaç km? Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek’e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

  Antalya Belek denizi kum mu?

  Antalya’nın gözde tatil beldelerinden biri olan Belek, keyifli kum plajlara sahip otelleriyle misafirlerini bekliyor. Belek denizi ince kumlu bir yapıya sahip, çok soğuk değil, genellikle sığ, temiz ve özellikle sabahları berrak bir görünüme sahiptir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector