Antalya Cumhuriyet Mahallesi Nerede?

Cumhuriyet Mahallesi Antalya ilinde yer almakta olup, Alanya Merkez semtinde bulunan Cumhuriyet Mahallesi Alanya ilçesine bağlıdır. Cumhuriyet Mahallesi haritası konumu ise 36° 32′ 33.0000” Kuzey ve 32° 1′ 42.0204” Doğu gps koordinatlarıdır. Cumhuriyet Mahallesi bağlı olduğu Alanya ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Cumhuriyet Mahallesi nereye düşüyor?

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Bulgurlu semtinde bulunan Cumhuriyet Mahallesi Üsküdar ilçesine bağlıdır. Cumhuriyet Mahallesi haritası konumu ise 41° 0′ 39.5244” Kuzey ve 29° 4′ 56.4780” Doğu gps koordinatlarıdır.

Antalya Etiler Mahallesi nereye bağlı?

Haritada Etiler Mahallesi, Muratpaşa, konumuna bakın

Antalya Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.

Muratpaşa nereye bağlı?

Muratpaşa
İlçe
Ülke Türkiye
İl Antalya
Coğrafi bölge Akdeniz Bölgesi

Sanayi mahallesi nereye bağlı?

Sultan Selim ya da eski adıyla Sanayi, İstanbul ilinin Kâğıthane ilçesine bağlı bir mahalledir.

Akköprü Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Akköprü, Köyceğiz, Muğla ili Köyceğiz ilçesine bağlı bir köy. Akköprü (köprü), Ankara, Varlık mahallesinde bulunan I. Alaeddin Keykubad zamanında yapılmış tarihi köprü.

Van istasyon mahallesi nereye bağlı?

İstasyon Mahallesi Van ilinde yer almakta olup, İstasyon semtinde bulunan İstasyon Mahallesi Van Merkez ilçesine bağlıdır.İstasyon Mahallesi haritası konumu ise 38° 31′ 20.0352” Kuzey ve 43° 22′ 37.8156” Doğu gps koordinatlarıdır.

Antalyada hangi semtte yaşanır?

O zaman size yaşamanızı tavsiye edeceğimiz Antalya ilçelerinin başında Alanya ilçesi gelmektedir. Şehir merkezi sahilde kurulu olan bu ilçe, turistlerin, plajların, lüks otellerin, eğlence mekanlarının şehrin içerisinde yer aldığı bir ilçedir.

Etiler posta kodu nedir?

Posta Kodu Sorgulama. Etiler Mah. Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 34337.

Antalya Muratpaşa merkeze yakın mı?

Antalya il merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Muratpaşa ilçesi, turizm anlamında bölgenin gelişmiş tatil merkezlerinden biridir. Ziyaretçilerine birçok farklı olanak sunan ilçe, doğuda Aksu, kuzeyde Kepez, batıda Konyaaltı ve güneyde Akdeniz ile komşudur.

See also:  Multinet Hangi Marketlerde Geçerli Izmir?

Antalya Muratpaşa nüfusu ne kadar?

Muratpaşa İlçesi 2007 yılı TÜİK verilerine göre 367.029 nüfusa sahip iken, 2021 yılsonu Adres Kayıt Sistemine göre toplam 521.183 nüfusa sahiptir.

Muratpaşa adı nereden geliyor?

Kentin en eski yerleşim yeri olması nedeniyle Muratpaşa’nın tarihi aynı zamanda Antalya’nın da tarihidir. Muratpaşa adını, yapım tarihi 1570 olan Muratpaşa Camii’ne de adını veren Karaman Beyi Murat Paşa’dan almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector