Antalya Boğazkent Nerede?

Boğazkent Antalya ilinde yer almakta olup, Boğazkent Serik ilçesine bağlıdır.Boğazkent haritası konumu ise 36° 51′ 15.0048” Kuzey ve 31° 9′ 46.8612” Doğu gps koordinatlarıdır. Boğazkent bağlı olduğu Serik ilçe merkezine 9 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Boğazkent nereye bağlı?

Coğrafya. Boğazkent, Antalya’nın doğusunda, Serik İlçesi’ne bağlı olup, Antalya’ya 50 km., Serik İlçesine ise 8 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Mahalle; kuzeyde Serik İlçesi, doğusunda Köprü Çayı, güneyinde Akdeniz ve batısında Belek ile çevrilidir.

Serik Boğazkent sahili nerede?

Antalya’nın Serik ilçesi Boğazkent Beldesinde yer alan Boğazkent Halk Plajına Antalya Merkezinden Serik ilçe merkezine ulaştıktan sonra Boğazkent sapağından dönülerek sahili takip edilerek ulaşılabilir.

Boğazkent nasıl bir yer?

antalya’ya 46, bağlı bulunduğu serik ilçesine 8 kilometre uzakta bulunan içerisinden denize akan köprüçay sayesinde ileride ismi çok duyulacak olan belde. nispeten doğasına dokunulmamıştır. ayrıca caretta caretta bakımından da zengindir.

Çanakkale Boğazkent Mahallesi nereye bağlı?

Boğazkent Mahallesi Çanakkale ilinde yer almakta olup, Kepez semtinde bulunan Boğazkent Mahallesi Çanakkale Merkez ilçesine bağlıdır.Boğazkent Mahallesi haritası konumu ise 40° 6′ 20.7324” Kuzey ve 26° 24′ 11.3688” Doğu gps koordinatlarıdır.

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Serik denize kıyısı var mı?

Serik’te hizmet veren halk plajları sınırlı sayıda olmasına karşın bölgedeki otellerin kendine ait plaj ve beachleri de ziyaretçiler tarafından kullanılabilmektedir. Toplamda yaklaşık 20 kilometrelik sahil şeridi bulunan ilçenin birçok kısmında caretta carettalar için doğal yaşam alanı da bulunmaktadır.

Kadriye Beach ücretli mi?

Ücretsiz halk plajı. Ancak şezlong isterseniz şezlonglar 10 TL. Şezlonglar covid tedbirleri gereği sosyal mesafeye uygun olarak yerleştirilmiş.

See also:  Izmir Engelli Kart Hes Kodu Nasıl Alınır?

Belek Halk plajı Nerede?

Antalya’nın Serik ilçesi sınırlarında bulunan Belek plajı yaklaşık 300 metre uzunluğa sahip mavi bayraklı bir halk plajıdır.

Antalya Serik in neyi meşhur?

Serik’te Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

 • Aspendos Antik Kenti.
 • Köprülü Kanyon.
 • Uçansu Şelalesi.
 • Sillyon Antik Kenti.
 • The Lands Of Legends Theme Park.
 • Hoşgörü Bahçesi.
 • Köprülü Kanyon Milli Parkı
 • Side Antik Kenti.
 • Belek sahili kum mu?

  Antalya’nın gözde tatil beldelerinden biri olan Belek, keyifli kum plajlara sahip otelleriyle misafirlerini bekliyor. Belek denizi ince kumlu bir yapıya sahip, çok soğuk değil, genellikle sığ, temiz ve özellikle sabahları berrak bir görünüme sahiptir.

  Antalya Serik denizi nasıl?

  Berraklığı ile dikkat çeken denize sahip ve mavi bayraklı bir plajdır. Zemini kum ile çakıl karışımıdır. Bu kadar kısa bir uzunluğu olmasının sebebi, Boğazkent sahilinin bir kısmının otellere tahsis edilmesinden kaynaklıdır. Boğazkent Halk Plajı’na girişler ücretsizdir.

  Çanakkale Kepez nüfusu ne kadar?

  Kepez, Çanakkale

  Kepez
  Belediye başkanı Birol Arslan (CHP)
  Nüfus (2015)
  Toplam 31.000
  Zaman dilimi UTC+03.00 (TSİ)

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector