Antalya Binbin Nasıl Kullanılır?

ULAŞIMIN EĞLENCELİ HALİ

  1. İndir ve Haritada Bul. Başlamak için App Store ve Google Play Store’dan BinBin uygulmasını indir.
  2. Tarat ve Sür. BinBin’in üzerindeki QR kodu kameran ile okutarak kilidi açıp sürmek için hazır konuma getirebilirsin.
  3. Park et ve Fotoğraf Çek.

Antalya BinBin dakikası kaç TL?

2022 yılında son güncelleme ile BinBin açılışta 1,99 TL ücret ödemek gerekiyor. Ardından dakika başına ise 1,29 TL ücretlendirme yapılıyor.

BinBin dakikası kaç TL 2022?

2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir.

BinBin kaç km hızla gider?

Binbin Hız Sınırı Sorunu

Burada binbin Scooter’ın azami hızı 18 km/s ama farklı illerde azami hız 25 km/s bu sorunun düzeltilmesi istiyorum. Eskiden binmeyi çok seviyordum ama bu hız sınırlandırılması tüm hevesimi kaçırdı ve bu sınırlandırma diğer illerde yok neden burda var.

BinBin nasıl yüklenir?

1) Uygulamayı indir ve kaydol, ödeme bilgilerini girmeyi unutma, 2) Uygulamada yer alan haritayı kullanarak sana en yakın BinBin’i bul, 3) BinBin’in üzerindeki QR Kodunu tarat ve sürüşünü başlat, 4) BinBin’i ayağından destek alarak hızlandır ve sonrasında gaza basarak hızlanmaya başla.

BinBin 10 dk ne kadar?

Bazı üniversitelerde kullanımı yaygın olan uygulamada açılış ücreti 1 TL ve 1,75 TL arası değişiyor. Farklı bölgelere göre değişen dakika başına ücret ise 0,50 TL veya 0,55 TL’dir. 10 dakikalık bir BinBin yolculuğunun fiyatı ise 6 TL ile 10 TL arasındadır.

BinBin kaç TL Alanya?

‘Bin bin’ adı şirkete ait olan elektrikli scooterlar Alanya’da ağaç ve direklere kilitlenmiş halde görüldü. 2 TL’den açılış fiyatı ile başlayan ve dakikası 1.19 TL olan elektrikli scooterlara telefon üzerindeki bir uygulama üzerinden ulaşılıyor. Esnaf ve vatandaşlar, ‘İzin almadan her yere kilitliyorlar.

See also:  Antalya Erzurum Maçı Hangi Kanalda?

BinBin dk başı kaç TL?

Binbin’in açılış ücreti ve dakika ücreti

İlk etapta İstanbul Havalimanı ve üniversite kampüslerinde hizmet vermeye başlayan Binbin, şu an ise ülkemizin pek çok noktasında aktif olarak kullanılabiliyor. Pazarın önemli oyuncuları arasında yer alan Binbin’in açılışı ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,29 TL.

Marti dk si ne kadar 2022?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

Elektrikli scooter ne kadar hız yapar?

Elektrikli scooterlar, şehirler arası yollar ve azami hız sınırı 50 km/s üzerinde olan kara yollarında kullanılamayacak. Elektrikli scooterların azami hızı 18 km/s olacak. Elektrikli scooter ve bisikletlerde kişisel eşya haricinde eşya/yük taşınamayacak.

BinBin scooter markası nedir?

tanım: bin ulaşım ve akıllı şehir teknolojileri anonim şirketi adlı bir şirket tarafından verilen martı scooter muadili hizmet. şimdilik yalnızca 1-2 kampüste mevcut gibi görünüyor. kilit sistemi martı’ya göre farklı. şifreli kilit. uygulamadan aldığınız şifreyle açıp alabiliyorsunuz.

BinBin hediye kodu nasıl kullanılır?

GNÇ ve BinBin uygulamaları indirilir ve GNÇ uygulaması üzerinden BinBin indirim kodu alınır. Alınan indirim kodu BinBin uygulaması içerisindeki “Hediyelerim” sekmesine girilerek indirim aktif hale getirilir ve 10 TL hediye ile ilk sürüş keyfi yaşanır.

Martı kiralama nasıl yapılır?

Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uygulamayı indirin. Harita üzerinden size en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector