Antalya Bilim Festivali Nerede?

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Vali Vekili Yalçın Sezgin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve protokol üyeleri Kepez Belediyesi’nin TÜBİTAK iş birliğiyle DokumaPark’ta 12 bin 500 metrekare alan üzerine kurduğu Antalya Bilim Merkezi ile Antalya BİLİMFEST’in açılışı’na katıldı.

Antalya bilim Fuarı nerede?

Kepez Belediyesinin TÜBİTAK iş birliğiyle DokumaPark’ta 12 bin 500 metre kare alan üzerine kurduğu Antalya Bilim Merkezi ile Antalya BİLİMFEST’in açılışı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi.

Bilim Fest Antalya 2022 nerede?

Bu sene 31 Mart-2 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Antalya Bilim Festivali, Dokuma Park’ta, 12 bin 500 metrekarelik bir alanı kapsayan Antalya Bilim Merkezi’nde düzenleniyor.

Antalya Bilim Festivali 2022 ne zaman?

Akdeniz Bölgesi’nin ilk ve tek bilim merkezi olan Antalya Bilim Merkezi ise 31 Mart 2022 Perşembe günü Antalya Bilim Festivali’yle açıldı. Türkiye’deki bilim merkezlerinin en büyüğü olan Antalya Bilim Merkezi, TÜBİTAK ile Kepez Belediyesi’nin iş birliğiyle kuruldu.

Bilim Festte ne var?

Türkiye’nin En Büyük Bilim Festivali

Drone gösterileri, video mapping uygulamaları, ışık gösterileri, tematik atölye alanları, eğlenceli sahne gösterileri, seçkin kurum ve kuruluşlar bilimfestte yer alacak. Milli teknoloji hamlesinin gururu Savunma Sanayi şirketlerimiz de bizlerle olacak.

Teknofest Antalya 2022 ne zaman?

30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ. Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Antalya Teknofest 2022 nerede?

TEKNOFEST 2022 | Finike MYO.

Bilim Festivali ne zaman bitiyor?

Çok şükür, 9-12 Haziran 2022 tarihlerinde ‘Uzay ve Havacılık’ temasıyla TÜYAP Fuar Merkezi ile GUHEM ve BTM bahçesinde gerçekleştireceğiz. Bilim festivalimize uzay ve havacılık sektöründe üretim yapan kurumlarımız katılacak.

See also:  Bursa Kütahya Biletleri Ne Kadar?

Bilim Festivali ucretli mi?

Açılış töreni, saat 20.00’de gerçekleştirilecek. Konya Bilim Festivali, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ücretsiz olacak. Girişlerde herhangi bir ücret alınmayacak.

Bilim merkezi Konya neler var?

Konya Bilim Merkezi; tematik sergiler, açık hava sergileri, gözlem ve seyir kulesi, gezegen evi (planetaryum), konferans salonları, laboratuvarları ve kütüphanesi ile herkes için gerçek bir bilim merkezi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector