Antalya Akvaryum Giriş Ücreti 2017 Ne Kadar?

# Antalya akvaryum kompleksinin içerisinde yer alan wild park, mağaralar ve çöller ile tropik ormanların havasını yansıtan özel bir tasarımdır.

Giriş Ücretleri (2021)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Akvaryum 65 TL
Akvaryum & Wildpark 82 TL
Akvaryum & Kar Dünyası 84 TL
Akvaryum & XD Sinema 80 TL

Antalya Akvaryum kimlere ücretsiz?

0-2 yaş ücretsiz olup 3 yaşından gün alan çocuklar ücrete tabiidir. 3-12 yaş grubu çocuklar için indirimli kampanya fiyatının ödenmesi gerekmektedir. Antalya Aquarium, yukarıda belirtilen hususlara uyulmadığı takdirde ücretsiz giriş yaptırmama hakkını saklı tutar.

Antalya Akvaryum kişi başı kaç TL?

Antalya Aguarium standart giriş fiyatları Yetişkin için 35 USD, Çocuklar 27 USD karşılığı TL,dir. Ancak ülkemizde ekonomik şartları ve vatandaşlarımızın alım gücü değerlendirilerek, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyetinde ikamet etmekte olan tüm yabancılara özel kampanya ve indirimler yapılmaktadır.

Akvaryum ücreti ne kadar?

Akvaryum giriş ücreti yetişkin 149 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üstüne 119 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması zorunlu.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz. Verilen fiyatlar online bilet fiyatlarıdır.

Antalya Akvaryum da neler var?

Günlük Aktiviteler

 • Köpek Balığı Besleme.
 • Biberonla Balık Besleme.
 • Vatoz Besleme.
 • Müzik Dinletisi.
 • Okul Gezileri.
 • Çim Alan Etkinlikler.
 • Konserler.
 • Doğum Günü
 • Antalya Akvaryum engellilere ücretsiz mi?

  Engel seviyeleri; yüzde 89- 100 ( 1. Derecede Engelli) misafirlerin kendisi yılın 365 günü ücretsiz ağırlanır. Engel seviyeleri; yüzde 40-59 (3. Derece), yüzde 60-79 (2.

  Antalya Akvaryum sahibi kim?

  Antalya Aquarium, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yap-İşlet-Devret modeli ile Antalya ili Konyaaltı ilçesinde kurulan akvaryum ve kar dünyası kapalı alanlarından oluşan eğlence merkezidir.

  See also:  Okul Teşvik Ödemeleri Ne Zaman?

  Antalya Akvaryum gezmek ne kadar sürer?

  Toplam 8 dakika 8. Wild Park’da hayvanların yerleri çok dar.

  Antalya Akvaryum hangi günler açık?

  Akvaryum haftanın her günü ziyarete açıktır. Yürümekte zorlanan misafirler için tesiste tekerlekli sandalye bulunuyor. Bilet gişeleri akvaryum kapanış saatinden 45 dakika önce kapanmaktadır.

  Akvaryum giriş ücreti ne kadar 2021?

  Giriş Ücretleri (2021)

  Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
  Tam bilet 99 TL
  12 yaş altı, Öğrenci, Engelli 69 TL
  3 Kişilik (Anne-Baba-Çocuk) 267 TL
  4 Kişilik (Anne-Baba-2 Çocuk) 336 TL

  Forum Istanbul akvaryum giriş ücreti kaç TL?

  Çocuk Giriş Bileti 80 TL yerine 59 TL! Yetişkin Giriş Bileti 95 TL yerine 79 TL! Avrupa’nın en kalabalık köpekbalığı ailesini SEA LIFE İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini keşfedin.

  Florya Akvaryum kaç yaş ücretsiz?

  Florya’da bulunan İstanbul Akvaryum, 100 Dönüm arazi içerisinde 15 bin canlı, 1.2 kilometrelik gezi güzergahı ve 16 temasıyla kaşiflerin ziyaretini bekliyor! 0-2 Yaş ücretsizdir.

  Antalya Akvaryum dünyada kaçıncı?

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 29 Kasım’da temeli atılacak Antalya Aquarium, 5 milyon litrelik ana tank büyüklüğüyle Avrupa’nın 2’nci, dünyanın 5’inci büyük akvaryumu olacak.

  Akvaryum ne zaman kapanıyor?

  İstanbul Akvaryum, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector