Antalya Açıkhava Nerede?

Kültürel ve sosyal etkinlikler açısından sürekli hareket halinde olan, konser, yarışma ve kimi zaman da spor etkinliklerine ev sahipliği yapan Sahil Antalya Yaşam Parkı içindeki Antalya Açıkhava, Antalya’nın en önemli eğlence merkezlerinden biridir.

Antalya Açık Hava hangi otobüs gider?

Muratpaşa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 600, MC58, MC68, VC53, VF66, VS18.
 • Tramvay: T2.
 • Duman konseri Antalya nerede?

  Duman, 19 Ekim’de Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda sevilen şarkılarını seslendirecek.

  Antalya Açıkhava Tiyatrosu kaç kişilik?

  Antalya’da uzun yıllardır konser, tiyatro ve bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapan 3 bin 100 kişilik Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu, yenilendi. Konyaaltı Beach Park girişinde doğayla iç içe sanatseverlere hizmet veren açıkhava tiyatrosu organizatör Hüseyin Demirtaş’ın girişimiyle yeni bir görünüme kavuştu.

  Antalya Çakal konseri nerede?

  Kendilerine has yeni nesil müzik tarzlarıyla ön plana çıkan ikili, “İmdat” “Düşes” “Riv Riv Riv” “Perros Blancos Freestyle” “Mahvetim” “FIJI” gibi daha birçok şarkılarını seslendirecekleri konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 22 Haziran 2022 tarihinde L’arena Beach sahnesinde gerçekleşecek Antalya Çakal &

  Haluk Levent Antalya konseri ne zaman?

  Pzt 21:00. Haluk Levent, 13 Eylül akşamı Antalya Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. – Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. – Tüm katılımcıların HES Kodu yanında bulunmalıdır.

  Antalya Otobüsler saat kaça kadar çalışıyor?

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında çalışması zorunlu olan vatandaşlar için 31 hattı sefere koydu. Cumartesi kısıtlama gününde 84, Pazar günü ise 57 olmak üzere hafta sonu toplam 141 otobüs 31 hat üzerinde saat 06.00-22.00 arası vatandaşa hizmet verecek.

  See also:  Bursa Atatürk Kent Ormanına Nasıl Gidilir?

  Antalyaya hangi Otobüs firmaları gidiyor?

  Firmalar arasında hem yöresel hizmet veren isimler hem de Türkiye genelinde hizmet veren isimler yer almaktadır. Antalya otobüs firmaları arasında As 74 Turizm, Alanyalılar Turizm, Ak Aksu Turizm, Anamur Zafer, Anadolu Ulaşım, Çağlar Turizm, Dadaş Turizm, Has Turizm gibi firmaları bulabilmek mümkündür.

  Antalya Kart tam ne kadar 2021?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

  Duman konseri Antalya ne zaman 2022?

  (08 Haziran 2022)

  Antalya Duman konseri saat kaçta?

  Cmt 20:30. Yoğun istek üzerine Türkiye’nin en iyi canlı performans grubu Duman, 23 Ekim’de Antalya Açıkhava sahnesinde

  Duman konseri 2022 nerede?

  Duman, 2022 yılının ilk İstanbul konseri ile sizlerle Volkswagen Arena’da buluşuyor. Sahne Önü ve Normal Giriş biletleri numarasızdır. – Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

  Alanya Açıkhava Tiyatrosu kaç kişilik?

  Alanya Belediyesi Açık Hava Tiyatro 2013 yılında açılmış olup 3018 kişi kapasitelidir.

  Açık hava tiyatrosu ne demek?

  1- Geniş Anlamda, Açıkhava Tiyatrosu, oyun yeri ile izleyici yerinin yerleşik bir tiyatro yapısı içinde bütünleşmediği; doğal alanlar ile açık alanlarda gerçekleştirilen, doğanın dramaturjik bir etken olarak yer aldığı tiyatrodur. Bu anlamda, Açıkhava Tiyatrosu, açıkdoğa tiyatrosudur.

  Konyaaltı Açık Hava Sineması nerede?

  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Konyaaltı Sahili Beach Park Varyant Meydanı’nda ‘Sahilde Sinema Var’ etkinliği ile 19 ilçede ‘Gezen Sinema’ etkinliği düzenleyecek.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector