Adana Emniyet Genel Müdürü Kim?

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Doğan İNCİ Doğan İNCİ, aslen Gümüşhaneli olup, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra; 1985 yılında Polis Koleji’nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle görev hayatına başladı.

Seyhan ilçe emniyet müdürü kim oldu?

Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Sn. Ayhan İlkar ve Bağlar Polis Karakol Amiri Sn. Hulisi Farsak Mahalle Toplantısı – Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığı Resmi Web Sitesi.

Ibrahim Kulular kim?

58 Yaşındaki Nevşehirli hemşehrimiz Kulular, Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Daire Başkanlığı, Kayseri Emniyet Müdürlüğü görevlerin ardından Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmişti.

Ilk emniyet genel müdürü kimdir?

Kurtuluş Savaşında Polis

Ankara’da Millî Hükûmetin Emniye-i Umumiyesi Erzurum Milletvekili Durak Bey tarafından 1920 de teşkilatlandırılmaya başlanmış, aynı yıl içinde A. Naci Bey, 1923 yılında Halit Bey Emniyet Genel Müdürü olarak görev almışlardır.

Adana Cocuk Sube Muduru kim?

Gamza Lamba Apayadın ve Av.Murat Gülsün, Adana İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürü Yusuf Onat’ı ziyaret etti.

Adana Sarıçam ilçe emniyet müdürü kimdir?

Sarıçam Kaymakamı Sayın Müfit Gültekin, Sarıçam İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Ali Yurtsever ve Sarıçam İlçe Jandarma Komutanı Sayın Abdulselam Sevinç, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ni (AOSB) ziyaret etti.

Ibrahim kulvar kimdir?

15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ üyelerine kök söktüren ve örgütün en önemli finansörlerinden Boydaklar’a operasyon yapan Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular terfi alarak Emniyet Genel Müdür yardımcısı oldu.

Ibrahim Kulular nereye atandı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararnameye göre, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Resul Holoğlu, Personel Daire Başkanı Ahmet Şengün, Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular atanırken, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten

See also:  Bayram Ne Zaman Izmir?

Ahmet Şengün Emniyet Müdürü kimdir?

1966 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde dünyaya gelen Şengün 1985 yılında Polis Kolejini, 1989 yılında Polis Akademisini bitirmiş, sonrasında İşletme ve Hukuk alanlarında yüksek lisans yaptı. Sırasıyla; Polis Akademisi Başkanlığı, T.B.M.M.

Zafer Aktaş kimdir?

İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ aslen Balıkesirli olup 1964 yılında Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Polis Koleji’nden, 1987 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle Gaziantep ilinde göreve başlamıştır.

Ilk polis memuru kimdir?

Osman Bey Karahisarı ele geçirdiği zaman, kentin yönetimini oğlu Orhan Bey’e vermiş ve onun yanına arkadaşı olan Gündüz Alp’i de Subaşı olarak tayin etmiştir. Bu kişi bugünkü anlamda ilk Polis Amiridir.

Ilk kadın emniyet müdürü kim?

Şerife Feriha Sanerk, (d. 1923, İzmir; ö. 19 Kasım 2010, Antalya), ilk Türk kadın emniyet müdürü. İzmir ve Ankara’da yaşadı, eğitim gördü. 1941’de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesine ilk kız öğrenci olarak girdi.

Irfan uzay kimdir?

Pozantı İlçe Emniyet Müdürü İrfan Uzay Adana’ya atandı. 18 Temmuz 2016 tarihinde gece 23.00’da Pozantı’daki görevini devralan Emniyet Müdürü İrfan Uzay yaklaşık 10 aydır Pozantı’da hizmet vererek, ekibiyle birlikte ilçe halkına huzur vermek için çalıştı.

Adana Çevik Kuvvet Şube Müdürü kim?

Sarıkaya İlçesine atanan Adana Çevik Kuvvet Şube Müdürü Murat KUNDAKÇI Sarıkaya ilçesine 2.sınıf Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. Sarıkaya da güzel projelere vesile olması dileğiyle değerli Emniyet Müdürümüze başarılar diliyoruz.

Asayiş Şube neye bakar?

Asayiş Suçu; Toplumsal olaylar, terör ve ideolojik nedenlerle işlenmiş suçlar, ölümlü veya yaralamalı trafik kazaları dahil trafik suçları ile kaçakçılık ve organize suçlar dışında kalan, teşekkül halinde işlenenler de dahil olmak üzere kişiler ve/veya mal varlığına karşı işlenen suçları ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector