Adana Antalya Yolu Nasıl?

Antalya – Adana arası mesafe yaklaşık olarak 611 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 7 saat 37 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 411 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 2 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 33.61 Lt, benzinli bir araç ise 48.88 Lt yakıt tüketir.

Adana Antalya yolu açıldı mı?

AA muhabirinin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı Karayolları Genel Müdürlüğünden derlediği bilgiye göre, Mersin ile Antalya arasında planlanan 440 kilometrelik yolun 394 kilometresi tamamlanarak bölünmüş yol olarak trafiğe açıldı.

Adana Antalya arası sahilden kaç km?

Adana ile Antalya arasındaki mesafe, otoyollarda 547 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 97 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 6 saat ve 13 dakika zaman alır ve Yanpar Mah., Erdemli, Akkum, Susanoğlu, Atayurt, Sayağzı Mahallesi ve Akdere üzerinden geçer.

Adana ile Antalya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 412 km ✈️
Yakıt fiyatı 281,4 TRY

Adana Antalya yolu ne zaman bitecek?

Akdeniz Sahil Yolu Projesi 2019’da açılacak!

2019 yılı Aralık ayında bitecek projede 39,8 km uzunluğunda 34 adet tünel yapılıyor.

Mersin-Antalya arası tüneller açıldı mı?

ANTALYA-MERSİN ARASINDAKİ 6 TÜNEL VE 1 VİYADÜK HİZMETE AÇILDI. Mersin-Antalya arasındaki Akdeniz Sahil Yolu üzerinde bulunan 6 tünel ile 1 viyadük törenle hizmete açıldı.

Gazipaşa Anamur yolu tünel ne zaman bitecek?

Akdeniz sahil projesi içinde yer alan, Mersin-Antalya karayolunda, 2021 yılı içinde bitirilmesi hedeflenen 5 tünel ve 2 viyadüğün çalışmaları hızla sürüyor. Silifke-Aydıncık-Bozyazı-Anamur ve Gazipaşa ilçeleri arasında bölünmüş yol çalışmalarında sona geliniyor.

Aydıncık tünelleri ne zaman açılacak?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yaptığı açıklamada, Güzeldere Tünellerini 2022’ye kadar tamamlamayı planladıklarını söyledi.

Adana Antalya arası kaç litre mazot yakar?

Adana ile Antalya yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 37 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 1020 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 1007 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 461 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

See also:  Izmir Fuar Nasıl Gidilir Gaziemir?

Adana Antalya otobüsle kaç saat sürüyor?

Adana – Antalya arası toplam 561 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.

Adana Mersin Antalya arası kaç km?

Mersin ile Antalya arası yaklaşık olarak 475 km kadardır. 475 km olan bir mesafe özel otomobil ile ortalama 10 ile 11 saat arasında sürer.

Antalya Alanya otobanı ne zaman yapılacak?

Afyon-Antalya-Alanya Otoyolu, 2023 hedefleri çerçevesinde planlanan bir otoyoldur.

Akdeniz sahil yolunda kaç tünel var?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Akdeniz Sahil Yolu projesi kapsamında yapımı tamamlanan Silifke ilçesindeki Boğsak Tüneli’nin açılış töreninde yaptığı konuşmada yol üzerinde 22 tünelin olacağını söyledi

Mersin Antalya arası kaç saate düşecek?

Akdeniz Sahil Yolu projesiyle Mersin-Antalya arası 4 saate düşecek! Akdeniz Sahil Yolu Projesi kapsamında yapımı süren tünel ve viyadükleri inceleyen Mersin Valisi Ali İhsan Su, projenin tamamlanmasıyla Mersin-Antalya arasının 4 saate düşeceğini söyledi

Anamur tünelleri açıldı mı?

AKDENİZ SAHİL YOLU PROJESİ İLERLİYOR02.01.2018Türkiye’nin en önemli turizm kentlerinden Mersin ve Antalya’yı birbirine bağlayacak Akdeniz Sahil Yolu Projesi kapsamında, Mersin’in Anamur ilçesinde inşası tamamlanan viyadük ve tünel trafiğe açıldı.

Mersin Antalya otobanı açıldı mı?

AA muhabirinin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı Karayolları Genel Müdürlüğünden derlediği bilgiye göre, Mersin ile Antalya arasında planlanan 440 kilometrelik yolun 394 kilometresi tamamlanarak bölünmüş yol olarak trafiğe açıldı.

Antalya Mersin Arası Kaç tane tünel var?

Mersin-Antalya arasında 28 tünel, çift taraflı olunca toplam 56 tünelin planlandığını ve bunların 10 tanesinin bittiğini anlatan Arslan, şöyle devam etti: ‘7,5 kilometre 2 ile çarpın 15 kilometre bitmiş. 6 tanesinde daha inşaat devam ediyor. Çift yön düşünürseniz 12 tanesinde daha inşaat sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector