Samsun Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Samsun İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü kim olacak? İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı Akmeşe’nin adı Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü için de konuşuluyordu.

Samsun Milli Egitim Muduru kim oldu?

İl Milli Eğitim Müdürü 1975 yılında Samsun Çarşamba´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çarşamba´da, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünde tamamladı.

Coşkun Esen nereli?

Coşkun Esen Kimdir? Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen 1971 yılında Sinop’un Ayancık ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ayancık’ta tamamladı. Yüksek öğrenimini ise Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 1995 yılında tamamladı.

MEB müdürü kimdir?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi.

Samsunda kaç öğretmen var?

“Samsun ilinde 2016/2017 eğitim öğretim döneminde 562 okulda, bin 210 derslikte bin 422 öğretmen ve 21 Bin 253 öğrenci vardı.” “Okul öncesi eğitim, 477 okulda, 5 bin 266 öğretmen ve 68 bin 784 öğrenci okula gitti.” “İlkokul eğitiminde ise 313 okulda, 5 bin 972 öğretmen, 81 bin 826 öğrenciye ders anlattı.”

Tamer Kırbaç kimdir?

Tamer KIRBAÇ – İl Milli Eğitim Müdürü

Düzce il milli eğitim müdürü kim oldu?

Uzun yıllar Düzce’de görev alan ve alınan son karar ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Murat Yiğit’in yerine yeni Milli Eğitim Müdürü atandı. Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde iken alınan karar ile Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Tamer Kırbaç görevine başladı.

Coskun Esen nereye gitti?

Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen görevden alındı, yerine ise Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit atandı.

Yeni Milli Eğitim Müdürü kim?

1988’de Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanından mezun oldu. Öğretmenliğe devam ettiği 2000 yılında Malatya İnönü Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlama alanında ikinci lisans eğitimini tamamladı.

See also:  Izmir Tepeköy Nerede?

Irfan Zeki Er kimdir?

2014 yılında Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilen İrfan Zeki Er, 2015 yılında Başiskele’ye ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı. Ancak eski ilçe milli eğitim müdürü Cemil Akkaya’nın aldığı göreve iade kararı nedeniyle İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şube müdürü olarak kaydırıldı.

Levent Yazıcı Kimdir Biyografisi?

1988’de Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanından mezun oldu. İstanbul’da Eğitim Müfettişleri Başkanlığı görevini yürütürken 2012 yılında Tokat’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 2012-2018 yılları arasında Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaptı.

Samsun neyi ile meşhur?

Samsun’un meşhur lezzetlerini detaylı olarak inceledik.

 • Haluçka Çorbası Haluçka çorbası, Samsun’da pek çok sofrada görebileceğiniz yöresel bir çorbadır.
 • Meşhur Bafra Pidesi.
 • Terme Pidesi.
 • Baklalı Sarma.
 • Kaz Tiridi.
 • Büryan.
 • Yaz Pancarı
 • Katık Sündürmesi.
 • Samsun’da kaç tane 8 sınıf öğrencisi var?

  Samsun’da yaklaşık olarak 21 bin 8.sınıf öğrencisi sınava girecek. Sınavla alınacak 1950 öğrenci kontenjanı, hem az hem de okul türlerine göre orantısız dağıtılmıştır.

  Samsuna giderken hangi illerden geçilir?

  858km olan güzergah ise, Gerede, Ankara, Kırıkkale, Çorum, Sungurlu, Merzifon, Havza, Kavak ve Samsun güzergahıdır. 810km olan güzergah ise, Gerede, Kastamonu, Sinop, Bafra, Ondokuzmayıs ve Samsung güzergahıdır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector