Pendik Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede?

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 40.886845 enlem ve 29.234409 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Bahçelıevler Mh. ve Pendik ilçesine bağlıdır. Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Pendik ilçe milli eğitim müdürlüğü hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yakınından geçiyor: 130Ş, 133K, 133T, 16D, KM24.

Pendik Milli Eğitim Müdürü kim?

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Aytekin Yılmaz atandı.

Devir teslim törenine katılan Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN ve Pendik’ten bir grup okul müdürü YILMAZ’a yeni görevinde başarılar diledi.

Istanbul Milli Eğitim müdür?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi.

Kartal Milli Eğitim Vakfı ilköğretim okulu nasıl gidilir?

Adres:Uğur Mumcu Mah. Akşemsettin Cad. No62 Kartal / İstanbul 21U, 16U, 17S, 132S, 132ÇK, 132UK, KM31, 11SA numaralı iett otobüsleri ile ulaşılabilir.

Avni Er kimdir?

Adalar eski Milli Eğitim Şube Müdürü Avni Er, Pendik Mİlli Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atandı. Aynı zamanda İlim Yayma Cemiyeti Tuzla İlçe Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten başarılı eğitimci, bir dönem Pendik Belediyesi’nde Gençlik ve Spor Müdürlüğü görevinde de bulunmuştu.

Harun Tüysüz kimdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürü 1975 yılında Sakarya-Akyazı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Akyazı’da tamamladı. 1998 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı müdür?

Personel İletişim Listesi

GENEL MÜDÜR
Ad Soyad Görev Telefon
Dr. Bekir KUL Millî Eğitim Uzmanı 413 15 79
Dr. Melih Mustafa HABAN Şube Müdürü 413 15 79
Sevcan DEMİR Şube Müdürü 413 15 04

Levent Yazıcı Kimdir Biyografisi?

1988’de Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanından mezun oldu. İstanbul’da Eğitim Müfettişleri Başkanlığı görevini yürütürken 2012 yılında Tokat’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 2012-2018 yılları arasında Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaptı.

See also:  Apple Eğitim Indirimi Nasıl?

Istanbul il milli eğitim müdürü değişti mi?

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUKun özel kalemi iken Hamza AYDOĞDUdan boşalan yere Ömer İNAN görevlendirilmişti. Ömer İNAN kadro alamamıştı. Ömer İNAN görevden alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector