Öğrenci Kartı Nasıl Çıkarılır Antalya?

Öğrenci Kartı almak için okul idarenizce onaylanmış ve son bir aya ait kimlik bilgilerinizin bulunduğu öğrenim belgenizin aslı, Nüfus Cüzdanı’nızın fotokopisi, son altı ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğrafınız ve başvuru formuyla birlikte Çallı veya Doğu Garajı’ndaki kart merkezlerine giderek başvurunuzu

Antalya öğrenci kartı için neler gerekli?

Öğrenci İstenen Belgeler: M.E.B. ve Y.Ö. K. bünyesindeki okul idarelerince onaylanmış son 1 aya ait kimlik bilgileri bulunan öğrenim belgesi asli. A.O.F. Bürosu tarafından onaylanmış son 1 aya ait öğrenim belgesi asli.

Öğrenci kartı çıkarmak için neler lazım?

Kart tesliminde istenen belgeler:

 • Üniversite öğrencileri için; öğrenci kimlik kartında dönem (2015-2016) belirtilmiş ise öğrenci kimlik kartı aslı ve fotokopisi, belirtilmemiş ise öğrenci belgesi aslı.
 • İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için; okullarından alacakları imzalı mühürlü öğrenci belgesi ASLI.
 • Antalya öğrenci kartı ne kadar?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

  Yeni öğrenci otobüs kartı nasıl çıkarılır?

  İstanbul İndirimli Kart çıkarmak isteyen öğrencilerin yapması gereken ilk şey bireysel.istanbulkart. istanbul adresine girip form doldurmak ve başvuru yapmak. Başvurunuzun durumunu yine aynı siteden görüntüleyebilirsiniz. Kartınız kısa bir süre içinde onaylanacak.

  Antalya öğrenci kartı ne kadar 2021?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 25 oranında zam yapıldı. Kararla birlikte 4 TL 10 kuruş olan tam biniş toplu taşıma ücreti 5 TL 20 kuruşa çıktı. 3.65 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 4.50 TL, 2.40 TL olan öğrenci 2.65 TL olurken, aktarma ücreti ise 1.50 TL oldu.

  See also:  Okul Kursları Ne Zaman Başlıyor 2022?

  Öğrenci kartı için ne gerekli 2022?

  istanbul/ adresi. Bu internet sitesi içerisinden online bir başvuruda bulunarak kartını sipariş edebilir ya da ikamet adresine en yakın İstanbul Kart Merkezi’ne öğrenci belgesi, nüfus cüzdanının aslı ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

  Öğrenci kartı çıkarmak için ne gerekli 2021?

  Öğrenciler İBB’nin bireysel.istanbulkart. istanbul adresindeki başvuru formuna kişisel bilgilerini ve fotoğrafını kaydederek online başvuru yapabilir. İstanbulkart ve 6 TL kargo ücreti ödemesini başvurunun son adımında kredi kartı ile yapabilir. EFT ve havale ile yapılan ödemeler kabul edilmediğini belirtelim.

  Isparta öğrenci otobüs kartı nereden çıkarılır?

  Gülkentkart dolumunu kooperatifimize ait dolum gişelerinden ve bayilerinden yapabilir, Tam Gülkentkart teminini ise kooperatifimize ait dolum gişelerinden temin edebilirsiniz.

  Öğrenci Kimlik Kartı Nasıl Alınır?

  Öğrenci Kimlik kartımı nereden alabilirim? Öğrenci kimliklerinin basım işlemleri Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından yürütülmektedir. Öğrenci kimliklerini yenilemek isteyen öğrenciler, belirlenen ücreti ödedikten sonra birim öğrenci işleri bürosuna dilekçe ile başvurmalıdır.

  Antalya kart ücreti ne kadar?

  Kart ücreti 25.00 TL´ dir. İndirimli Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

  Antalya Otobüs öğrenci ne kadar?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 20 oranında zam yapıldı. Böylece 6 lira 70 kuruş olan indirimsiz toplu taşıma ücreti 8 TL’ye yükseldi. 5.70 olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 7 TL’ye, 3.40 TL olan öğrenci 4 TL olurken, aktarma ücreti ise 2.5 TL oldu.

  Öğrenci otobüs ne kadar 2022?

  İETT 2022 ÜCRET TARİFESİ

  Zamlı tarifelere göre, tam elektronik bilet 4,03 liradan 5,48 liraya, öğrenci bileti 1,96 liradan 2,66 liraya, sosyal (öğretmen-60 yaş) 2,88 liradan 3,91 liraya yükseltildi.

  See also:  Istinye Park Izmir Nerede Açılıyor?

  Indirimli öğrenci kartı ne kadar?

  Aylık Öğrenci İstanbulkart 78 TL’den 109 TL’ye yükseldi.

  Trabzon öğrenci otobüs kartı nasıl alınır?

  (8) Öğrenci: İlkokul 1,2,3 ve 4 üncü sınıf öğrencileri, müracaat ettiği eğitim-öğretim yılına ait öğrenci belgesini veya öğrenci kimlik kartının fotokopisini vermeleri halinde seyahat kartlarını alabileceklerdir. Toplu müracaatlarda ise kurum yazısı ekinde, onaylı öğrenci isim listesi ve fotoğraf vereceklerdir.

  Gaziantep kart nasıl alınır?

  İndirimli Gaziantep Kart’ınızı kaybetme veya çaldırma durumunda Ömer iye cami yanında bulunan kart işlem merkezimize gelerek TC Kimlik Numaranız ile iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Alanya öğrenci otobüs kartı nereden alınır?

  Öğrenciler, öğrenci belgeleri ile Fığla mahallesi, Bağcı sokak adresinde yer alan Halk Otobüsleri Kooperatifinden öğrenci kent kartını alabilmektedir. Tam kent kartı ise kart dolumu yapan yerlerde alınabilmektedir.

  Antalya otobüs öğrenci ne kadar?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 20 oranında zam yapıldı. Böylece 6 lira 70 kuruş olan indirimsiz toplu taşıma ücreti 8 TL’ye yükseldi. 5.70 olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 7 TL’ye, 3.40 TL olan öğrenci 4 TL olurken, aktarma ücreti ise 2.5 TL oldu.

  Otobüs kartı çıkartmak için ne lazım?

  İstenen Belgeler:

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf.
 • Antalya kart vize için ne gerekli?

  Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur. Kişilerin kendileri haricinde birinci derece akrabaları ve kanuni temsilcilerinin başvuru yapması halinde her iki kişininde kimlik aslı ibrazı zorunludur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector