Modern Eğitim Koleji Sahibi Kim?

Kurucumuz Sayın Murat Gülel – Modern Eğitim Koleji | Facebook.

Murat Gülel nereli?

Şanlıurfalı iş adamı Murat Gülel tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde 2017 yılında eğitim ve öğretime açılan Modern Eğitim Koleji (MEK) öğrencileri, Türkiye’nin bayrağını Mısır’da başarıyla dalgalandırdı.

Modern eğitim ne demek?

Modern eğitim sistemi; günümde gelişmiş ülkelerde uygulanan okul öncesi, ilköğretim, yükseköğretim ve sürekli eğitim üzerine kurulu, eğitim sistemidir.

Şervan Bekir Gülel hangi aşiretten?

Siverekli Tanınmış Simalar – BEKİR GÜLEL (Bekirê Hesenê Hesî) Adı efsane haline gelmiş Sivereklilerden.

Bekir Gülel kimdir?

Urfa’nın Karaköprü ilçesinde 7 Ekim’de Bekir Gülel, 26 yaşındaki Hasret Tutal’ı ateşli silahla katletti. Olayın ardından gözaltına alınan Bekir Gülel, “kazara oldu” savunmasında bulundu. Gülel, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Modern eğitim nedir üniversite?

Modern eğitim sistemi; günümüzde gelişmiş ülkelerde uygulanan okul öncesi, ilköğretim, yükseköğretim ve sürekli eğitim üzerine kurulu, eğitim sistemidir.

Postmodern eğitim ne demek?

Postmodernizm; “öğrenmeyi öğrenen bireyleri yetiştirmenin amaçlandığı, değişime ve gelişime açık, eleştirel yaklaşımın merkeze alındığı” bir eğitim sistemini benimser.

Modern öğrenme nedir?

Modern öğretim yönteminde, müfredat öğretimi ve planlaması, öğrenciyi birincil hedef olarak tutarak yapılır. Bu yolla, öğrenciler bilgilerini geliştirmek ve becerilerini keskinleştirmek için tüm sürece aktif olarak katılırlar; bu aynı zamanda yapılandırmacı bir yaklaşım olarak da adlandırılır.

Mahmut Gülel kimdir?

1966 doğumlu olan Mahmut Gülel Şanlıurfa Sivereklidir. Evli ve 9 çocuk babası olan Gülel İlkokulu Şanlıurfa yatılı bölge okulunda tamamlayarak ailevi nedenlerden dolayı eğitimine ara vermek zorunda kalmış olup ortaokulu açıktan okuyarak Ceylanpınar’da tamamlamıştır.

Hasret Tutal neden öldü?

Olay gecesinin görgü tanıkları, Hasret Tutal’ın arabada değil evde öldürüldüğünü ileri sürdü. Karaköprü ilçesi Akpıyar Mahallesi’nde yaklaşık 1 ay önce Ş.B.G., 33 yaşındaki Hasret Tutal’ı arabanın içerisinde silahla ağır yaraladı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Tutal hayatını kaybetti.

See also:  Atabey Eğitim Kurumları Kimin?

Ramazan Gülel kimdir?

Ramazan Gülel, 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde 35 bin oy alan CHP Siverek Belediye Başkan Adayı iş Adamı Ekonomist Fatih Bucak’ın kontenjanından Siverek Belediye Meclis Üyesi olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector