Meb Online Eğitim Paketi Nasıl Kullanılır?

Kampanya kapsamında eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamasında kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır. Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom EBA 8 GB nasıl kullanılır?

Bu GSM operatöründe herhangi ek bir başvuru sürecine ihtiyaç duyulmadan EBA’ya 3 veya 8GB ücretsiz erişim gerçekleşecek. Türk Telekom aboneleri EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler.

Türk Telekom EBA internetini nasıl kullanabilirim?

Öğrencilerin sistemden yararlanabilmeleri için Türk Telekom aboneleri olmalarının gerektiğini ve Türk Telekom İletişim Ağı üzerinden EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler.

EBA 8 GB nasıl alınır?

EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler. ‘BİP’ uygulamasındaki ‘Keşfet’ menüsü altındaki EBA kanalını takip ettikten sonra mesaj gönder bölümünde bulunan Hemen Kazan seçeneği içerisinde başvuruda bulunarak hizmetten yararlanmaya başlayabilir.

Türk Telekom EBA 8 GB nasıl iptal edilir?

Kampanyayı iptal etmek için IPTAL EBA yazarak 5555’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

EBA interneti nasil normal kullanilir?

Eba İnternetini Normal İnternete Dönüştürme Methodu

  1. Uygulamayı kuruyoruz ve içine giriyoruz.
  2. Girdikten sonra üste bulunan ayarlara sekmesine tıklıyoruz.
  3. Aygıtın Hepsi tünellensin tiki aktif diğeri ise aktif olmuycak.
  4. Ayarlar yerinden Diğer Ayarlara tıklıyoruz.
  5. HTTP vekil sürücüsünü kullanılsın tikini aktif edin.

1 GB WiFi bonus Türk Telekom nedir?

ADSL Kullanıcıları İçin

Ayrıca bu kotaya ek olarak Türk Telekom WiFi Otomatik için aylık 1 GB hediyeniz Türk Telekom’dan size ücretsiz. Türk Telekom WiFi’a, Türk Telekom’un tüm katma değerli hizmetlerinden faydalanabildiğiniz Tek Şifreniz ile kolayca bağlanabilirsiniz.

EBA interneti canlı derste geçerli mi?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen ve EBA sisteminde geçerli olan 8 GB’lık internet kotası canlı dersleri kapsamıyor.

See also:  Okul Öncesi Öğretmeni Nasıl Olmalıdır?

Turkcell EBA interneti nasıl alınır?

TURKCELL’DEN EBA’YA ÖZEL ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

Turkcell aboneleri ise ‘BİP’ uygulamasındaki ‘Keşfet’ menüsü altında bulunan ‘EBA’ kanalını takip edip mesaj gönder ekranında yer alan ‘Hemen Kazan’ seçeneği üzerinden başvuru yaparak bu hizmetten faydalanabilecek.

EBA 6 GB internet nasıl alınır?

Bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılar, BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır.

EBA paketi nasıl alınır Turkcell?

Sorusunun cevabına gelecek olursak BiP uygulamasındaki “Keşfet” bölümünde bulunan EBA kanalı takip edildikten sonra “6 GB Paketinizi Aktifleyin” butonuna basılarak 6 GB paketi tanımlanmış olur. Ayrıca Türkcell hatlı telefonlarınızdan EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler.

Turkcell EBA SMS nasıl iptal edilir?

DAHA FAZLA

  1. Nasıl Kullanırım?
  2. Çocuğunun eğitim ve okul durumu hakkında her türlü bilgiyi doğru kaynaktan almak isteyen velilerin kullanabileceği bilgi servisidir.
  3. ​Veli Bilgilendirme SMS Servisi aboneliği aylık 2,5 TL’dir.
  4. IPTAL yazıp 8383’e göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

EBA hangi hatlara internet veriyor?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan çevrimiçi sosyal eğitim platformu Eğitim Bilişim Ağı’nı (EBA), öğretmen ve öğrenciler kullanırken; Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörler de 8 GB kadar varan ücretsiz interneti öğrencilere ücretsiz vereceklerini açıkladı.

EBA interneti zoom da geçerli mi?

Milli Eğitim Bakanlığı EBA’nın Vermiş Olduğu 8 GB İnternet Zoom’da Kullanılmıyor. EBA’nın bize sağlamış olduğu 8gb internet hizmeti sadece ebada geçerli olmaktadır. Canlı derslerim için EBA ®’ya giriş yaptıktan sonra zoom ® a yönlendiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector