Mahle Izmir Ne Üretiyor?

İçten yanmalı motorlar için gerekli sistem ve yedek parçaların lider üreticisi olan MAHLE; Piston sistemleri, silindir parçaları, supap sistemleri, hava ve sıvı filtre sistemlerinin tedarikçisidir.

Mahle nasıl bir firma?

stuttgart merkezli piston ve motor aksamlari üreten ünlü firma. wilhelma karsisinda büyük bir yerleskeye sahiptir. yakıt, yağ ve hava filtreleri de son derece kaliteli olan endüstriyel filtreleme alanında da söz sahibi bir alman firması. türkiye’de mahle mopisan adı ile faaliyet göstermektedir.

Mahle filtre hangi ülkenin?

Metal Leve, MAHLE’nin marka portföyündeki nesillerdir süre gelen Güney Amerikalı bir markadır.

Mann filtreleri orjinal olup olmadığı nasıl belli olur?

‘Made in FR France’ yazıyor ve mann logosu ve yazılar silik. Ayrıca sahte filtreyi ayırt etmenin en kolay yollarından birisi de etrafındaki kırmızı contayı sıkmak. Orjinal kaliteli filtrelerde bu conta sakız gibi bir hayli esnek olur. Kalitesizlerde bırakın yumuşaklığı bazılarını elinizle ezemezsiniz bile.

Filtre Marketim orjinal mi?

ürün kalitesi mann ile kıyaslandığında fiyatının malı olduğunu belli ediyor ama yabana atılacak bir kalitesi de yok ve sanayide satılan saçma sapan markalarla kıyaslandığında çok daha kaliteli olduğu aşikar. yine filtron da birçok markanın orijinal filtre tedarikçisi.

Man filtre nerede üretiliyor?

almanya’daki genel merkez (mann+hummel) sabah sorduğum soruya cevap verip yardımcı olurken türkiye’deki birimden cevap yok. bu insanlar durduk yere başarılı olmuyorlar. filtron, wix gibi markaları da bünyesinde bulunduran alman filtre üreticisi.

UFI filtre ne mali?

1971 yılında İtalya’da kurulmuştur, devrim niteliğindeki ürünleriyle sektörde lider haline gelen UFI Filters Group geçen 50 yıl içinde filtrasyon tarihini yazmıştır, ilk olarak motor havası için poliüretan çerçeveli ilk hava panelini üretmiştir, ardından su ayrıştırma filtreli dizel filtrasyon tüm common rail

See also:  Izmir Dikili Denizi Nasıl?

Maher marka hangi ülkenin malı?

MAHER ÇELİK DÖKÜM 2012 yılından bu yana döküm sektöründe faaliyet göstermektedir. FİRMAMIZ bugün 1.500 m2 kapalı 500 m2 açık alana sahip işletmelerinde sahip olduğu teknolojı ve tecrübeyle otomotiv sektörü inşaat ve tarım makinaları yedek parçaları üretimi yapmaktadır.

Hava filtresinin orjinal olduğu nasıl anlaşılır?

2Hava Filtresi Kalitesi Nasıl Anlaşılır? Temel olarak, ilk bakışta boyutları ile başlayabilirsiniz. Kalitesi düşük filtrelerin kağıt kısımları daha kısa olabilir. Üretilen hava filtreleri kağıt benzeri bir malzemeden üretilmiştir ve iyi bir filtrenin kesim noktalarında çapak tarzı pürüzler kalmaz.

Mann Filtre Fabrikası Nerede?

MANN+HUMMEL FILTRE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İsim Soyisim: SÜHA YARARBAŞ
Telefon: +90 216 411 79 00
Faks: +90 216 411 72 52
Web Sitesi: http://www.mann-hummel.com.tr
Adres Halk Sok. Pakpen Plaza No:44/8, 34734 Kozyatağı Kadıköy/İstanbul – Asya

Yağ filtresi markası önemli mi?

Farklı markalar arasındaki fark ise içindeki filtre elemanının kalitesi ve yağın akış hızı oluyor. en önemli etmen bence filtre kağıdı burda. deliklerin çapı, açık olup olmaması 2. planda kalıyor gibi geldi bana. arabanın orjinali yada kod numarasına göre muadil olanları hepsi uyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector