Konya Il Emniyet Müdürü Kim?

1966 Yılında Rize ili Kalkandere ilçesinde doğmuştur. Erzurum nüfusuna kayıtlıdır. İlköğrenimini Ankara da tamamladıktan sonra 1981 yılında Polis Kolejini kazanıp, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesiyle göreve başlamıştır.

Konya Emniyet Müdürü kim 2021?

Konya İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, merkez Karatay, Selçuklu ve Meram ilçelerinde görev yapan muhtarlarla toplantı düzenledi. Toplantıda, güvenlik, asayiş konuları başta olmak üzere yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla okullarda ve çevresinde alınacak tedbirler ele alındı.

Konya ilçe Emniyet Müdürlüğü yeni yeri nereye yapılacak?

Bina Konya Şehir Hastanesi yakınlarında inşa edilecek ve Türkiye’ye örnek bir yapı olacak, Konya’ya yakışacak.” ifadelerini kullandı.

Selçuk Muğdatoğlu kimdir?

Konya Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Muğdatoğlu yeni görevine bugün başladı. Konya İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinden, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü olarak ataması gerçekleşen, 2.Sınıf Emniyet Müdürü Selçuk Muğdatoğlu görevine başladı.

Konya Asayiş Şube Müdürü kim?

Konya İl Emniyet Müdürlüğü’nde bazı görevlere yeni atamalar yapıldı. Boşalan Asayiş Şube Müdürlüğü’ne Murat Ay, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne ise Yusuf Ulvi Cerit atanırken, bir çok müdürün yeri de değişti.

Yaman ağırlar kimdir?

Eskişehir Emniyet Müdürü (1.Sınıf ) Yaman Ağırlar kimdir? Sakarya doğumlu olup 1969 yılında Sakarya’da doğdu. Ağırlar, 1987 yılında Polis Kolejinden mezun oldu.1991 Yılında Polis Akademisinden mezun olarak sırası ile Ankara, Tunceli, Aksaray, Ankara illerinde çeşitli rütbelerde görev yaptı.

Engin Kaloğlu kimdir?

Muş İl Emniyet Müdürü Engin Kaloğlu hakkında pek fazla bilgi bilinmiyor. Engin Kaloğlu son olarak İstihbarat Dairesi Başkan Yardımcısı görevinde bulunuyordu. Cumhurbaşkanlığının 01.10.2021 tarihli kararnamesi ile Muş İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Konya Karatay ilçe emniyet müdürü kim?

İftar programına Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay İlçe Emniyet Müdürü Ali Çolak, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, Karatay Belediye Meclis üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis

See also:  Adana Seyhan Belediyesi Hangi Partiden?

Konya Trafik Denetleme Şube Müdürü kim?

Konya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevine 3. sınıf Emniyet Müdürü Muzaffer Bıyık getirildi.

Arif Kurum Emniyet Müdürü kimdir?

2013-2017 yılları arası İzmir Rüştü Ünsal PMYO, 2017-2021 yılları arası Teftiş Kurulu Başkanlığı, 14/09/2021 tarihli kararname ile Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atanmış olup, Evli ve iki çocuk babasıdır.

Tayfun Girgin kimdir?

Ereğli’den Konya’nın Çumra ilçesine görevlendirilen daha sonra ise Konya İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Girgin, Görev yaptığı yerlerde ve İlçemiz Ereğli’de başarılı çalışmalarıyla bildiğimiz ve meslek hayatında çok sayıda başarılı çalışmalara imza atan, Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muammer Tayfun

Faruk Kıran kimdir?

Eski Emniyet Müdürü Kadir Şen’in Teftiş Kurulu’na atanmasının ardından Tire’ye komşu ilçe Kiraz’ın Emniyet Müdürü Faruk Kıran atanmıştı. Yeni Müdür Faruk Kıran, bugün resmi olarak Tire’deki görevine başladı. Aslen Beydağ’lı olan Kıran, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele konusunda oldukça deneyimli bir isim.

Tolga Ergüden kimdir?

Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. 2. Sınıf Emniyet Müdürü olan Ergüden, ilçemizdeki görevine 1 Kasım’da başladı.

Konya Asayiş nerede?

Konya İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü, belediyeler, devlet daireleri, Doğanlar Mah., Doğanlar Cad., No:30, Karatay, Konya, Türkiye – Yandex Haritalar.

Konya Çocuk Şube Müdürü kim?

Konya İl Emniyet Müdürlüğünde Çocuk Şube Müdürü olarak görev yaparken, Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Türken yeni görevine başladı.

Konya Özel Harekat Şube Müdürlüğü nerede?

KONYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – ÖZEL HAREKAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ | Emniyet Müdürlükleri | Meram Konya, 0332 325 18 20 Bulurum.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector